zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 24 stycznia 2021

Bury Tomorrow i August Burns Red w Polsce

20.09.2020 19:14  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Formacje Bury Tomorrow, August Burns Red, Miss May I i Thornhill wyruszą w europejską trasę koncertową, która swym zasięgiem obejmie również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 5 grudnia 2021 roku w klubie "Proxima" w Warszawie.

Bury Tomorrow promować będzie swój szósty longplay studyjny, pt. "Cannibal". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 3 lipca 2020 roku za sprawą Music For Nations. Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Middle Farm Studios" i "Vale Studios", pod okiem Dana Wellera.

Formacja powstała w 2006 roku w Southampton. Utworzyli ją Daniel Winter-Bates na wokalu, Jason Cameron na gitarze i wokalu, Mehdi Vismara na drugiej gitarze, Davyd Winter-Bates na basie i Adam Jackson na perkusji. Debiutancki album, zatytułowany "Portraits", ujrzał światło dzienne w 2009 roku. Po wydaniu drugiego longplaya, pt. "The Union of Crowns", skład opuścił Mehdi Vismara. Jego miejsce zajął Kristan Dawson.

Amerykanie z August Burns Red przyjadą ze swoim dziewiątym longplayem studyjnym, pt. "Guardians". Album ujrzał światło dzienne 3 kwietnia 2020 roku, pod banderą Fearless Records. Składający się z jedenastu utworów materiał wyprodukowali Carson Slovak i Grant McFarland, stali współpracownicy zespołu.

Miss May I to metalcore'owa formacja z Ohio. Amerykanie mają na swoim koncie sześć longplayów studyjnych, z których ostatni, pt. "Shadows Inside", ukazał się 2 czerwca 2017 roku. Jest to pierwsze dokonanie kwintetu w barwach SharpTone Records.

Thornhill to australijska grupa, grająca progresywny metalcore, inspirowany dokonaniami takich kapel jak Tesseract i Karnivool. 25 października 2020 roku muzycy wydali swój debiutancki album, pt. "The Dark Pool".

5.12.2021 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 100 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »