zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 czerwca 2022

White Ward wypuścił utwór "Cronus"

20.05.2022 21:03  autor: Verghityax, źródło: profil White Ward na Facebooku

Post-metalowy White Ward wypuścił "Cronus", drugi singiel ze swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "False Light". Premierę wydawnictwa zaplanowano na 17 czerwca 2022 roku, pod egidą Debemur Morti Productions.

Na "False Light" znajdzie się osiem kompozycji, które zarejestrowane zostały w "Jenny Records", "LipkyZvukoZapys" oraz domowym studio muzyków. Miksami i masteringiem zajął się Alex Sedin. Inspirację dla warstwy tekstowej stanowi "Intermezzo", powieść ukraińskiego prozaika Mychajło Kociubynskiego, wydana w 1908 roku.

Lista utworów:

1. Leviathan
2. Salt Paradise
3. Phoenix
4. Silence Circles
5. Echoes in Eternity
6. Cronus
7. False Light
8. Downfall

Dyskografię White Ward zamyka studyjna EP-ka, pt. "Debemur Morti". Na krążku znalazły się dwie kompozycje: tytułowa oraz "Embers". W sesji gościnnie wziął udział Lars Nedland z Borknagar i Solefald. Za miksy i mastering odpowiada Alex Sedin. Premiera wydawnictwa miała miejsce 25 czerwca 2021 roku, pod egidą Debemur Morti Productions.

Poprzedni longplay studyjny, zatytułowany "Love Exchange Failure", trafił do sprzedaży 20 września 2019 roku. Składający się z siedmiu kompozycji materiał powstał w "Checkpoint Studio" i "LipkyZvukoZapys". Już po sesji nagraniowej zespół opuścił gitarzysta Siergiej Darienko. Saksofonista Dima Dudko, który wystąpił na albumie gościnnie, w 2019 roku na stałe dołączył do formacji.

White Ward to kwintet z Odessy, grający post-black metal. Grupa powstała w 2012 roku i już kilka miesięcy później debiutowała demówką "I". Od początku zespołowi przewodzi gitarzysta Jurij Kazarian.

Tagi: White Ward
Komentarze
Dodaj komentarz »