zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 1 kwietnia 2023

Tester Gier i Tassack we Wrocławiu

26.05.2022 19:33  autor: Verghityax, źródło: profil Testera Gier na Facebooku

Zespoły Tester Gier i Tassack zapowiedziały wspólny koncert we Wrocławiu. Odbędzie się on 27 maja 2022 roku w klubie "Akademia".

Ostatni album Testera Gier, zatytułowany "Wielkie kontrakty, duże wytwórnie", ukazał się 8 października 2021 roku, za sprawą Brain Dead Familia. Na zawartość płyty składa się dwanaście kompozycji, które powstały w "No Fear Records". Okładkę namalował Jerzy Kurczak.

Tester Gier powstał w 2012 roku, po rozpadzie Świniopasa. W skład weszli Gruby na gitarze, Mycu na basie, Paweł Raab na perkusji oraz Swiniowiec Milano i Przemek na wokalu. W 2013 roku kwintet zadebiutował EP-ką "Speed Metal". Od tego czasu w grupie nastąpiło kilka przetasowań personalnych i Gruby pozostaje jej jedynym stałym członkiem.

Crossoverowy Tassack z Budzynia zadebiutował w 2017 roku demówką "Do You Buy My Tassack?!". Obecnie kwartet ogrywa swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Hieny Cmentarne". Na zawartość płyty składa się dziewięć kawałków. Niemal wszystkie ścieżki zespół zarejestrował w warunkach domowych, oprócz partii gitar, które powstały w studiu "Gimme Sound". Premiera płyty miała miejsce 24 czerwca 2021 roku.

27.05 - Wrocław, "Akademia"
Start: 19:30
Bilety: 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »