zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

In Twilight's Embrace zamiast Azarath na "Materiafeście"

21.08.2022 15:40  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Materiafestu na Facebooku

Wprowadzono zmiany i uzupełniono program dziesiątej edycji "Materiafestu". Zamiast Azarath wystąpi In Twilight's Embrace. Mindfak. który miał zagrać w piątek, zajął miejsce grupy Krusher w rozpisce na sobotę. Drogą konkursu na festiwal dostały się zespoły Comepass, Netherless, Prey of Monsoon i Source of Mary. Impreza odbędzie się 26 i 27 sierpnia 2022 roku w Szczecinku.

"Materiafest" po raz pierwszy potrwa dwa dni. W oba występy zacząć się mają o godzinie 16:00. Na terenie przy hali "Ślusarnia" udostępnione zostanie pole namiotowe oraz organizowane będą afterparty. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Na odbywający się w ramach "Materiafestu" konkurs zgłoszono czterdzieści siedem zespołów. Czterej finaliści zagrają na scenie przy "Ślusarni". Zwycięzca rywalizacji otworzy drugi dzień festiwalu, pod Wieżą Bismarcka.

26 sierpnia, piątek - scena Cypel Ślusarnia:
Tides From Nebula
In Twilight's Embrace
Comepass
Netherless
Prey of Monsoon
Source of Mary

27 sierpnia, sobota - scena Wieża Bismarcka:
Vader
Hunter
Materia
Hate
Scylla
Thy Disease
Mindfak
zwycięzca konkursu

Poznański In Twilight's Embrace wydał swój pierwszy album w 2006 roku. Obecnie łącząca w swojej twórczości black i death metal formacja promuje szósty długograj studyjny, zatytułowany "Lifeblood". Jego premiera miała miejsce 13 maja 2022 roku, za pośrednictwem Malignant Voices.

Comepass to zespół z Poznania wykonujący alternatywny rock i metal. W dorobku ma trzy single: "Stimulus", "Grievance" i "Reason".

Wrocławska grupa Netherless opublikowała w 2017 roku minialbum "Anthem of the Weary". Zapowiedź kolejnego, planowanego na 2022 rok, stanowi singiel "Fallout".

Deathcore'owy Prey of Monsoon to zespół z Płocka. Jego minialbum, zatytułowany po prostu "Prey of Monsoon", miał premierę 19 lipca 2021 roku.

Source of Mary z Gdańska wydał 15 kwietnia 2022 roku album "Inner Demons". Cztery miesiące później jako nowy gitarzysta zespołu oficjalnie przedstawiony został Pitor Fix.

Komentarze
Dodaj komentarz »