zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 31 maja 2023

Volbeat pokazał teledysk do "Becoming"

26.08.2022 10:13  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Volbeat opublikował teledysk do utworu "Becoming" ze swojego ósmego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Servant of the Mind". Wydawnictwo ukazało się 3 grudnia 2021 roku za sprawą Republic Records.

Na "Servant of the Mind" znalazło się trzynaście kompozycji, które zespół zarejestrował w duńskim "Hansen Studios" i nowojorskim "Sonic Debris Studio". W utworze "Dagen For" gościnnie zaśpiewała duńska wokalistka Stine Bramsen. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Jacob Hansen.

Lista utworów:

1. Temple of Ekur
2. Wait a Minute My Girl
3. The Sacred Stones
4. Shotgun Blues
5. The Devil Rages On
6. Say No More
7. Heaven's Descent
8. Dagen For (feat. Stine Bramsen)
9. The Passenger
10. Step into Light
11. Becoming
12. Mindlock
13. Lasse's Birgitta

Poprzedni album Volbeat, pt. "Rewind, Replay, Rebound", ukazał się 2 sierpnia 2019 roku pod egidą Republic Records. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali czternaście autorskich kompozycji, które powstały pod okiem Jacoba Hansena. W sesji gościnnie udział wzięli Neil Fallon z Clutch, Gary Holt z Exodus, Mia Maja, Raynier Jacob Jacildo, Doug Corocran i Harlem Gospel Choir.

"Rewind, Replay, Rebound" to pierwsze dokonanie Volbeat z basistą Kasparem Larsenem. Dołączył on do grupy w 2016 roku, zastępując Andersa Kjolholma.

Przypominamy, że Volbeat ogłosił daty trasy "Servant of the Road World Tour". W jej ramach zespół zaplanował jeden koncert w Polsce, odbędzie się on 4 grudnia 2022 roku w hali "Expo XXI" w Warszawie. Duńczykom towarzyszyć będą formacje Skindred i Bad Wolves.

4.12 - Warszawa, "Expo XXI"
Bilety: 230 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »