zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 maja 2024

Jag Panzer pokazał okładkę "The Hallowed"

16.03.2023 10:21  autor: Verghityax, źródło: Atomic Fire Records

Weterani amerykańskiego power metalu z Jag Panzer pokazali okładkę swojego dwunastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "The Hallowed". Jej autorem jest Dusan Markovic. Płyta trafi do sprzedaży 23 czerwca 2023 roku, pod banderą Atomic Fire Records. Pierwszy singiel, pt. "Onward We Toil" ma trafić do sieci 24 marca.

Na przestrzeni 2020 i 2021 roku Jag Panzer wypuścił szereg singli. Ostatni album w dorobku grupy, pt. "The Deviant Chord", ukazał się 29 września 2017 roku, pod egidą SPV/Steamhammer. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się John Herrera z "Clamsville Studios".

Jag Panzer zakończył działalność w 2011 roku z powodu odejścia części składu - gitarzysta Mark Briody nie chciał zatrudniać zupełnie nowych muzyków, postanowił więc rozwiązać zespół. Po dwóch latach, biorąc pod uwagę niesłabnące zainteresowanie ze strony fanów, formacja wznowiła działalność.

Obecnie w skład Jag Panzer wchodzi czterech muzyków z ostatniego składu: Harry Conklin na wokalu, Mark Briody na gitarze i klawiszach, Ken Rodarte na drugiej gitarze, John Tetley na basie i Rikard Stjernquist na perkusji.

Tagi: Jag Panzer
Komentarze
Dodaj komentarz »