zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 1 marca 2024

Jag Panzer wypuścił teledysk do "Prey!"

29.07.2023 14:32  autor: Verghityax, źródło: Atomic Fire Records

Weterani amerykańskiego power metalu z Jag Panzer udostępnili teledysk do utworu "Prey!". Pochodzi on z dwunastego longplaya studyjnego zespołu, zatytułowanego "The Hallowed". Płyta trafiła do sprzedaży 23 czerwca 2023 roku, pod banderą Atomic Fire Records.

Materiał na "The Hallowed" zarejestrowany został w "Sonic Phish Productions", "Hound House Studios" i "Steampunk Audio Labs". Miksami zajął się Jim Morris, za mastering odpowiada Maor Appelbaum. Okładkę przygotował Dusan Markovic.

Lista utworów:

1. Bound as One
2. Prey!
3. Ties That Bind
4. Stronger than You Know
5. Onward We Toil
6. Edge of a Knife
7. Dark Descent
8. Weather the Storm
9. Renewed Flame
10. Last Rites

Na przestrzeni 2020 i 2021 roku Jag Panzer wypuścił szereg singli. Poprzedni album w dorobku grupy, pt. "The Deviant Chord", ukazał się 29 września 2017 roku, pod egidą SPV/Steamhammer.

Jag Panzer zakończył działalność w 2011 roku z powodu odejścia części składu - gitarzysta Mark Briody nie chciał zatrudniać zupełnie nowych muzyków, postanowił więc rozwiązać zespół. Po dwóch latach, biorąc pod uwagę niesłabnące zainteresowanie ze strony fanów, formacja wznowiła działalność.

Obecnie w skład Jag Panzer wchodzi czterech muzyków z ostatniego składu: Harry Conklin na wokalu, Mark Briody na gitarze i klawiszach, Ken Rodarte na drugiej gitarze, John Tetley na basie i Rikard Stjernquist na perkusji.

Tagi: Jag Panzer
Komentarze
Dodaj komentarz »