zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 29 września 2023

Giobia przyjedzie do Polski w maju

23.04.2023 19:36  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

Acidrockowy zespół Giobia przyjedzie do Polski w ramach trasy po Europie. W naszym kraju włoska formacja zaplanowała trzy występy: 4 maja 2023 roku we Wrocławiu, 5 maja w Warszawie i 6 maja w Krakowie.

Giobia promować będzie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Acid Disorder". Ukaże się on 28 kwietnia 2023 roku, pod banderą Heavy Psych Sounds. Znajdzie się na nim osiem kompozycji, które muzycy zarejestrowali w "Elfo Studio" w Piacenzy. Masteringiem zajął się Giovanni Versari. Okładkę przygotował Trevor Tipton.

W skład grupy wchodzą obecnie Stefano Basurto na wokalu i instrumentach strunowych, Paolo Basurto na basie, Melissa Crema na klawiszach, syntezatorze i wokalu oraz Pietro D'Ambrosio na perkusji.

Giobia powstała w 2004 roku w Mediolanie. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzał debiutancki album, pt. "Beyond the Stars".

Na polskim odcinku trasy Włochów wspierać będzie polska Hydra. Zespół ogrywa obecnie materiał ze swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Beyond Life and Death". Premiera płyty miała miejsce 18 lutego 2022 roku, pod banderą Piranha Music. Na albumie znalazło się pięć kompozycji, które powstały w studiu "Acoustic". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Marcel Kraszkiewicz. Okładkę przygotował Paweł Mioduchowski.

W poszczególnych miastach dodatkowo zagrają: MuN we Wrocławiu, Wodorost w Warszawie i Neal Cassady w Krakowie.

4.05 - Wrocław, "Łącznik"
Bilety: 59 zł (Early Bird), 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

5.05 - Warszawa, "Chmury"
Bilety: 59 zł (Early Bird), 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

6.05 - Kraków, "Alchemia"
Bilety: 59 zł (Early Bird), 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »