zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 21 kwietnia 2024

Accept przedstawia teledysk do "The Reckoning"

31.03.2024 15:04  autor: Verghityax, źródło: profil Accept na Facebooku

Accept udostępnił teledysk do utworu "The Reckoning" ze swojego siedemnastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Humanoid". Wydawnictwo ukaże się 26 kwietnia 2024 roku, pod egidą Napalm Records.

Materiał na "Humanoid" został zrealizowany w "Backstage Recording Studios". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Andy Sneap. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Lista utworów:

1. Diving into Sin
2. Humanoid
3. Frankenstein
4. Man Up
5. The Reckoning
6. Nobody Gets Out Alive
7. Ravages of Time
8. Unbreakable
9. Mind Games
10. Straight Up Jack
11. Southside of Hell

Dyskografię Accept zamyka "Too Mean to Die", szesnasty longplay studyjny w dorobku zespołu. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 29 stycznia 2021 roku, za sprawą Nuclear Blast. Materiał zarejestrowany został w Nashville, pod okiem Andy'ego Sneapa. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Accept wydał w kwietniu 2019 roku singiel "Life's a Bitch". Na drugiej stronie winylowego nośnika znalazło się koncertowe wykonanie "Restless and Wild". Już po zarejestrowaniu "Life's a Bitch" muzycy Accept poinformowali, że nowym basistą zespołu został Martin Motnik z Code of Perfection. Zastąpił on na tym stanowisku Petera Baltesa, który rozstał się z grupą w listopadzie 2018 roku. Jeszcze w 2019 roku do kapeli dołączył Philip Shouse w charakterze trzeciego gitarzysty.

Tagi: Accept
Komentarze
Dodaj komentarz »