zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 lipca 2024

In Twilight's Embrace, The Black Thunder i Tyran na "Thunder Fest"

9.07.2024 09:43  autor: Verghityax, źródło: profil "Thunder Festu" na Facebooku

Do składu jedenastej edycji "Thunder Festu" dołączyły formacje In Twilight's Embrace, The Black Thunder i Tyran. Wcześniej swój udział potwierdziły Pestilence, Everything Is Fire, Scruda i Bi-Corpor. Festiwal odbędzie się 14 września 2024 roku na dziedzińcu zamku krzyżackiego w Bytowie.

In Twilight's Embrace, Katowice 28.09.2019, fot. Verghityax
In Twilight's Embrace, Katowice 28.09.2019, fot. Verghityax

In Twilight's Embrace wykona repertuar oparty o swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Lawa". Wydawnictwo ukazało się 1 listopada 2018 roku. Na potrzeby albumu zespół przygotował sześć kompozycji zainspirowanych dramatem "Dziady" Adama Mickiewicza oraz jego ekranizacją w reżyserii Tadeusza Konwickiego. Film powstał w 1989 roku i nosi tytuł "Lawa".

"Lawa" to pierwsze dokonanie In Twilight's Embrace z Jackiem Stróżyńskim na basie. Materiał zmiksował Marcin Rybicki, za mastering odpowiada Michał Kupicz. Jacek Stróżyński zrealizował z zespołem jeszcze album "Lifeblood", nim w 2023 roku zastąpił go Marcin Tuliszkiewicz.

The Black Thunder ogrywa obecnie album "Into the Darkness We All Fall", który ukazał się 30 czerwca 2021 roku za sprawą Defense Records i Mythrone Promotion. Na longplayu znalazło się dziewięć kompozycji, które zarejestrowane zostały w "Dobra 12 Studio", pod okiem Piotra Polaka. Za projekt okładki odpowiada Muzykografika.

Chojnicki Tyran wykonuje hardcore z domieszką metalu. Kwartet promuje obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Nothing Above". Składający się z jedenastu kompozycji materiał powstał w "Towarowa Studio", pod okiem Krystiana Aszyka. Miksami i masteringiem zajął się Marko Tervonen ze szwedzkiego The Crown. Premiera "Nothing Above" miała miejsce 30 sierpnia 2023 roku.

14.09 - Bytów, "Zamek Krzyżacki"
Bilety: 110 zł (przedsprzedaż)

Komentarze
Dodaj komentarz »