zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 listopada 2019

Autor - Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska

Wybierz literę: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
autor: Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska (zobacz profil - vSpectrum)

wieści: 2

galerie zdjęć z koncertów: (197)

- Earthfall ("Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 27.07.2019 (1.08.2019)
- Mode of Mind ("Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 27.07.2019 (1.08.2019)
- Factor 8 ("Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 27.07.2019 (30.07.2019)
- Materia ("Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 27.07.2019 (30.07.2019)
- Decapitated ("Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 27.07.2019 (29.07.2019)
- Frontside ("Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 27.07.2019 (29.07.2019)
- Venom Inc. ("Rock & Rose Fest"), Kutno 8.06.2019 (11.06.2019)
- Quo Vadis ("Rock & Rose Fest"), Kutno 8.06.2019 (11.06.2019)
- Embrional ("Rock & Rose Fest"), Kutno 8.06.2019 (11.06.2019)
- Pandemonium ("Rock & Rose Fest"), Kutno 8.06.2019 (11.06.2019)
- Ignea ("Rock & Rose Fest"), Kutno 8.06.2019 (11.06.2019)
- Straight Hate ("Rock & Rose Fest"), Kutno 8.06.2019 (11.06.2019)
- Mentor, Bydgoszcz "Estrada" 15.02.2019 (19.02.2019)
- Brudny Skurwiel, Bydgoszcz "Estrada" 15.02.2019 (19.02.2019)
- Krzta, Bydgoszcz "Estrada" 15.02.2019 (19.02.2019)
- The Howling Eye, Bydgoszcz "Estrada" 15.02.2019 (19.02.2019)
- Kissin' Dynamite, Warszawa "Progresja Music Zone" 1.11.2018 (4.11.2018)
- Amaranthe, Warszawa "Progresja Music Zone" 1.11.2018 (4.11.2018)
- Powerwolf, Warszawa "Progresja Music Zone" 1.11.2018 (3.11.2018)
- Riverside, Toruń "Od Nowa" 18.10.2018 (22.10.2018)
- Walfad, Toruń "Od Nowa" 18.10.2018 (22.10.2018)
- Spiral, Toruń "Od Nowa" 18.10.2018 (22.10.2018)
- Hunter, Świecie "Zamek Krzyżacki" 28.07.2018 (31.07.2018)
- Mech, Świecie "Zamek Krzyżacki" 28.07.2018 (31.07.2018)
- Mentally Blind, Świecie "Zamek Krzyżacki" 28.07.2018 (31.07.2018)
- Headup, Świecie "Zamek Krzyżacki" 28.07.2018 (31.07.2018)
- Faithless Ground, Świecie "Zamek Krzyżacki" 28.07.2018 (31.07.2018)
- Koios, Świecie "Zamek Krzyżacki" 28.07.2018 (31.07.2018)
- Therion, Gdańsk "B90" 18.03.2018 (20.03.2018)
- Imperial Age, Gdańsk "B90" 18.03.2018 (20.03.2018)
- Null Positiv, Gdańsk "B90" 18.03.2018 (20.03.2018)
- The Devil, Gdańsk "B90" 18.03.2018 (20.03.2018)
- Acid Drinkers, Bydgoszcz "Estrada" 23.02.2018 (1.03.2018)
- Vader, Bydgoszcz "Estrada" 29.12.2017 (3.01.2018)
- In Twilight's Embrace, Bydgoszcz "Estrada" 29.12.2017 (3.01.2018)
- Dagorath, Bydgoszcz "Estrada" 29.12.2017 (3.01.2018)
- Helloween, Warszawa "Koło" 28.11.2017 (29.11.2017)
- Me And That Man, Toruń "Lizard King" 21.09.2017 (25.09.2017)
- Luxtorpeda, Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- The Sixpounder, Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- Hope, Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- Thermit, Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- M.O.R.O.N., Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- Scylla, Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- Lowtide, Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- Vermis, Świecie "Zamek Krzyżacki" 29.07.2017 (6.08.2017)
- Art Of Illusion, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 9.07.2017 (13.07.2017)
- Grendel, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 9.07.2017 (13.07.2017)
- Animate, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 9.07.2017 (13.07.2017)
- Flamborough Head, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 8.07.2017 (13.07.2017)
- Eddie Mulder, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 8.07.2017 (13.07.2017)
- Backward Runners, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 8.07.2017 (13.07.2017)
- Halucynacje, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 8.07.2017 (13.07.2017)
- Here On Earth, Toruń "Muzeum Etnograficzne" 8.07.2017 (13.07.2017)
- Deep Purple, Łódź "Atlas Arena" 23.05.2017 (25.05.2017)
- Monster Truck, Łódź "Atlas Arena" 23.05.2017 (24.05.2017)
- Warbell ("Wacken Metal Battle"), Bydgoszcz "Estrada" 15.04.2017 (19.04.2017)
- Divine Weep ("Wacken Metal Battle"), Bydgoszcz "Estrada" 15.04.2017 (19.04.2017)
- Deathinition ("Wacken Metal Battle"), Bydgoszcz "Estrada" 15.04.2017 (19.04.2017)
- The Kroach ("Wacken Metal Battle"), Bydgoszcz "Estrada" 15.04.2017 (19.04.2017)
- Closterkeller, Bydgoszcz "Estrada" 13.04.2017 (19.04.2017)
- Thobbe Englund, Gdańsk "B90" 28.03.2017 (31.03.2017)
- Crystal Viper, Gdańsk "B90" 28.03.2017 (31.03.2017)
- Bloodbound, Gdańsk "B90" 28.03.2017 (31.03.2017)
- Percival, Toruń "Dwór Artusa" 25.03.2017 (28.03.2017)
- Kat & Roman Kostrzewski, Toruń "Lizard King" 23.03.2017 (28.03.2017)
- Butelka, Toruń "Lizard King" 23.03.2017 (28.03.2017)
- Percival, Bydgoszcz "Filharmonia Pomorska" 22.03.2017 (23.03.2017)
- Sabaton, Warszawa "Torwar" 1.03.2017 (8.03.2017)
- Accept, Warszawa "Torwar" 1.03.2017 (8.03.2017)
- Sabaton, Wrocław "Hala Stulecia" 28.02.2017 (8.03.2017)
- Accept, Wrocław "Hala Stulecia" 28.02.2017 (8.03.2017)
- Twilight Force, Wrocław "Hala Stulecia" 28.02.2017 (8.03.2017)
- Epica, Warszawa "Progresja Music Zone" 24.01.2017 (26.01.2017)
- Powerwolf, Warszawa "Progresja Music Zone" 24.01.2017 (26.01.2017)
- Beyond The Black, Warszawa "Progresja Music Zone" 24.01.2017 (26.01.2017)
- Hunter, Toruń "Lizard King" 20.11.2016 (22.11.2016)
- Hunter, Wrocław "Zajezdnia MPK" 29.08.2016 (2.09.2016)
- Sabaton, Wrocław "Zajezdnia MPK" 29.08.2016 (31.08.2016)
- Illusion, Wrocław "Zajezdnia MPK" 29.08.2016 (31.08.2016)
- Calm Hatchery, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (7.07.2016)
- Illusion, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (5.07.2016)
- Hate, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (5.07.2016)
- Materia, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (5.07.2016)
- Vedonist, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (5.07.2016)
- Cinis, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (5.07.2016)
- Mateo Colon, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (5.07.2016)
- Deadpoint, Świecie "Zamek Krzyżacki" 2.07.2016 (5.07.2016)
- Combichrist, Gdańsk "B90" 23.06.2016 (28.06.2016)
- Filter, Gdańsk "B90" 23.06.2016 (28.06.2016)
- Lord of the Lost, Gdańsk "B90" 23.06.2016 (28.06.2016)
- Samael, Gdańsk "B90" 29.11.2015 (1.12.2015)
- Furia, Gdańsk "B90" 29.11.2015 (1.12.2015)
- Bloodthirst, Gdańsk "B90" 29.11.2015 (1.12.2015)
- Carcass, Gdańsk "B90" 11.11.2015 (14.11.2015)
- Obituary, Gdańsk "B90" 11.11.2015 (14.11.2015)
- Napalm Death, Gdańsk "B90" 11.11.2015 (14.11.2015)
- Voivod, Gdańsk "B90" 11.11.2015 (14.11.2015)
- Moonspell, Gdańsk "B90" 31.10.2015 (5.11.2015)
- Dagoba, Gdańsk "B90" 31.10.2015 (5.11.2015)
- Divine Ascension, Warszawa "Progresja Music Zone" 10.10.2015 (14.10.2015)
- Stratovarius, Warszawa "Progresja Music Zone" 10.10.2015 (12.10.2015)
- Gloryhammer, Warszawa "Progresja Music Zone" 10.10.2015 (12.10.2015)
- Terrordome, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 12.09.2015 (16.09.2015)
- Totem, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 12.09.2015 (16.09.2015)
- Alastor, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 12.09.2015 (16.09.2015)
- Vader, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 12.09.2015 (16.09.2015)
- Minetaur, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 12.09.2015 (15.09.2015)
- Moskwa, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 12.09.2015 (15.09.2015)
- Obscure Sphinx, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 12.09.2015 (15.09.2015)
- Death Denied, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 11.09.2015 (15.09.2015)
- Tides From Nebula, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 11.09.2015 (15.09.2015)
- Proletaryat, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 11.09.2015 (15.09.2015)
- SIQ, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 11.09.2015 (15.09.2015)
- Acid Drinkers, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 11.09.2015 (15.09.2015)
- Pandemonium, Aleksandrów Łódzki "MOSiR" 11.09.2015 (15.09.2015)
- Alastor, Płock "Plaża nad Wisłą" 5.09.2015 (8.09.2015)
- Luxtorpeda, Płock "Plaża nad Wisłą" 5.09.2015 (8.09.2015)
- Wilki, Płock "Plaża nad Wisłą" 5.09.2015 (8.09.2015)
- Closterkeller, Płock "Plaża nad Wisłą" 5.09.2015 (8.09.2015)
- Lacuna Coil, Płock "Plaża nad Wisłą" 5.09.2015 (8.09.2015)
- Kat i Roman Kostrzewski ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Virgin Snatch ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- None ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Gnida ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Ogotay ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Vidian ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Minetaur ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Lowtide ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Factor 8 ("XIII Festiwal Mocnych Brzmień"), Świecie 22.08.2015 (26.08.2015)
- Methedras, Gdańsk "B90" 15.03.2015 (18.03.2015)
- Overkill, Gdańsk "B90" 15.03.2015 (18.03.2015)
- Sanctuary, Gdańsk "B90" 15.03.2015 (18.03.2015)
- Suborned, Gdańsk "B90" 15.03.2015 (18.03.2015)
- Death To All, Gdańsk "B90" 14.03.2015 (18.03.2015)
- Abysmal Dawn, Gdańsk "B90" 14.03.2015 (18.03.2015)
- Loudblast, Gdańsk "B90" 14.03.2015 (18.03.2015)
- Sabaton, Warszawa "Torwar" 23.01.2015 (29.01.2015)
- Delain, Warszawa "Torwar" 23.01.2015 (29.01.2015)
- Battle Beast, Warszawa "Torwar" 23.01.2015 (29.01.2015)
- Frontside, Warszawa "Torwar" 23.01.2015 (29.01.2015)
- Eluveitie, Warszawa "Progresja Music Zone" 28.11.2014 (30.11.2014)
- Arkona, Warszawa "Progresja Music Zone" 28.11.2014 (30.11.2014)
- Skalmold, Warszawa "Progresja Music Zone" 28.11.2014 (30.11.2014)
- Percival Schuttenbach, Warszawa "Progresja Music Zone" 28.11.2014 (30.11.2014)
- Morbid Angel, Gdańsk "B90" 20.11.2014 (22.11.2014)
- Azarath, Gdańsk "B90" 20.11.2014 (22.11.2014)
- Ogotay, Gdańsk "B90" 20.11.2014 (22.11.2014)
- Tides From Nebula, Bydgoszcz "Estrada" 16.11.2014 (18.11.2014)
- Tuff Enuff, Bydgoszcz "Estrada" 15.11.2014 (17.11.2014)
- Shot For Mia, Bydgoszcz "Estrada" 15.11.2014 (17.11.2014)
- Darkest Era ("Rock In Szczecin 2012"), Szczecin "Słowianin" 13.10.2012 (20.10.2012)
- Arkona ("Rock In Szczecin 2012"), Szczecin "Słowianin" 13.10.2012 (16.10.2012)
- Dalriada ("Rock In Szczecin 2012"), Szczecin "Słowianin" 13.10.2012 (16.10.2012)
- Black Messiah ("Rock In Szczecin 2012"), Szczecin "Słowianin" 13.10.2012 (16.10.2012)
- Percival Schuttenbach ("Rock In Szczecin 2012"), Szczecin "Słowianin" 13.10.2012 (16.10.2012)
- Ragnarok ("Rock In Szczecin 2012"), Szczecin "Słowianin" 13.10.2012 (16.10.2012)
- Ignite, Bydgoszcz "Estrada" 9.08.2012 (11.08.2012)
- Old Fashioned, Bydgoszcz "Estrada" 9.08.2012 (11.08.2012)
- Vittu, Right?, Bydgoszcz "Estrada" 9.08.2012 (11.08.2012)
- Behemoth, Bydgoszcz "Astoria" 10.03.2012 (29.03.2012)
- Vader, Bydgoszcz "Astoria" 10.03.2012 (29.03.2012)
- Decapitated, Bydgoszcz "Astoria" 10.03.2012 (29.03.2012)
- The Sixpounder, Bydgoszcz "Astoria" 10.03.2012 (29.03.2012)
- Cochise, Bydgoszcz "Estrada" 19.02.2012 (21.02.2012)
- Head Hunters, Bydgoszcz "Estrada" 19.02.2012 (21.02.2012)
- Electric Light Orchestra Former Members, Bydgoszcz "Łuczniczka" 17.11.2011 (20.11.2011)
- Acid Drinkers, Bydgoszcz "Estrada" 23.10.2011 (20.11.2011)
- The Sixpounder, Bydgoszcz "Estrada" 23.10.2011 (20.11.2011)
- Percival Schuttenbach, Toruń "Lizard King" 14.10.2011 (20.11.2011)
- Vecordia, Toruń "Lizard King" 14.10.2011 (20.11.2011)
- Hirax, Bydgoszcz "Estrada" 5.11.2011 (9.11.2011)
- Assassin, Bydgoszcz "Estrada" 5.11.2011 (9.11.2011)
- Sabaton, Gdańsk "CSG Stocznia" 1.09.2011 (3.09.2011)
- Primal Fear, Gdańsk "CSG Stocznia" 1.09.2011 (3.09.2011)
- Perfect, Bydgoszcz 28.08.2011 (30.08.2011)
- Arch Enemy, Evocation, Totem, Toruń "Od Nowa" 2.06.2011 (5.06.2011)
- Stratovarius, Warszawa "Stodoła" 17.12.2010 (20.12.2010)
- Avatar, Warszawa "Stodoła" 17.12.2010 (20.12.2010)
- Helloween, Warszawa "Stodoła" 17.12.2010 (20.12.2010)
- Sabaton, Łódź "Dekompresja" 11.11.2010 (15.11.2010)
- Alestorm, Łódź "Dekompresja" 11.11.2010 (15.11.2010)
- Steelwing, Łódź "Dekompresja" 11.11.2010 (15.11.2010)
- Korpiklaani, Toruń "Od Nowa" 8.10.2010 (11.10.2010)
- Eluveitie, Toruń "Od Nowa" 8.10.2010 (11.10.2010)
- Godnr.universe, Toruń "Od Nowa" 8.10.2010 (11.10.2010)
- Vecordia, Toruń "Od Nowa" 8.10.2010 (11.10.2010)
- TSA, Bydgoszcz "Miejski Ośrodek Kultury" 20.08.2010 (23.08.2010)
- Sabaton ("Coat Of Arms Malbork Feast 2010"), Malbork "Zamek Krzyżacki" 4.06.2010 (8.06.2010)
- Blaze Bayley ("Coat Of Arms Malbork Feast 2010"), Malbork "Zamek Krzyżacki" 4.06.2010 (8.06.2010)
- Turbo ("Coat Of Arms Malbork Feast 2010"), Malbork "Zamek Krzyżacki" 4.06.2010 (8.06.2010)
- Lont ("Coat Of Arms Malbork Feast 2010"), Malbork "Zamek Krzyżacki" 4.06.2010 (8.06.2010)
- Lost Soul, Bydgoszcz "Estrada" 22.04.2010 (25.04.2010)
- Crionics, Bydgoszcz "Estrada" 22.04.2010 (25.04.2010)
- Naumachia, Strandhogg, Bydgoszcz "Estrada" 22.04.2010 (25.04.2010)
- Rotting Christ, Bydgoszcz "Estrada" 22.04.2010 (24.04.2010)
- Kult, Bydgoszcz "Łuczniczka" 15.12.2009 (29.12.2009)


Czy jesteś altruistą?