zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 10 kwietnia 2021

Posłuchaj "Francafrique" Refused

28.05.2015 19:37  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Szwedzi z hardcore'owego Refused udostępnili do odsłuchu utwór "Francafrique" z ich nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Freedom". Premiera longplay'a zaplanowana jest na 30 czerwca 2015 roku za sprawą Epitaph Records.

Posłuchaj "Francafrique".

Muzycy Refused ogłosili swoją reaktywację pod koniec listopada 2014 roku po dwuletniej przerwie. Nieco wcześniej, w październiku, gitarzysta Jon Brannstrom poinformował, że został usunięty z zespołu: "Nie udzielono mi żadnego sensownego wyjaśnienia, nie zaproszono mnie również do dyskusji na ten temat, więc nie mam pewności, dlaczego właściwie postanowili kontynuować beze mnie".

"Freedom" będzie pierwszym albumem studyjnym Refused od czasu "The Shape of Punk to Come" z 1998 roku. Na płycie znajdzie się dziesięć utworów, które zespół zarejestrował pod okiem Nicka Launay'a, z wyjątkiem numerów "Elektra" i "366", które wyprodukował i częściowo napisał Shellback, szwedzki producent pop, znany ze współpracy z Pink i Britney Spears.

Wcześniej Refused udostępnili do odsłuchu pierwszy singiel z "Freedom" - kompozycję "Elektra". Można zapoznać się z nią tutaj.

Lista utworów:

1. Elektra
2. Old Friends / New War
3. Dawkins Christ
4. Francafrique
5. Thought Is Blood
6. War On The Palaces
7. Destroy The Man
8. 366
9. Servants Of Death
10. Useless Europeans

Tagi: Refused
Komentarze
Dodaj komentarz »