zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 grudnia 2018

Trzecie urodziny Minetaur w grudniu

26.10.2015 08:42  autor: Verghityax, źródło: profil Minetaur na Facebooku

W warszawskim klubie "Sen Pszczoły" odbędzie się 18 grudnia 2015 roku impreza z okazji trzecich urodzin grupy Minetaur. Oprócz gospodarzy wydarzenia na scenie zaprezentują się także zespoły Octopussy i Sturmovik.

Minetaur tworzy muzykę, będącą mieszanką southern, sludge i death metalu. Zespół powstał w październiku 2012 roku. Obecnie grupa promuje swoją debiutancką EP-kę, pt. "We Take It Seriously". Na wydawnictwie znalazło się pięć autorskich utworów, które muzycy zarejestrowali w "Hz Studio" w Zielonce pod Warszawą. W jednym z numerów gościnnie wystąpiła Zosia Fraś, wokalistka Obscure Sphinx.

Trójmiejska grupa Octopussy, w skład której wchodzą między innymi członkowie Blindead i Ampacity, łączy w swojej muzyce brzmienia rock'n'rollowe, stonerowe i bluesowe. W czerwcu 2013 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album kapeli, zatytułowany po prostu "Octopussy". Obecnie zespół pracuje nad materiałem na nowe wydawnictwo.

Białostocki kwintet Sturmovik, grający mieszankę d-beat i crust punka, podpisał niedawno kontrakt z wytwórnią Selfmadegod Records. W jej barwach ukaże się debiutancki album grupy, zatytułowany "Destination Nowhere". Premiera odbędzie się w listopadzie 2015 roku. Część składu Sturmovik stanowią muzycy deathmetalowego The Dead Goats.

Komentarze
Dodaj komentarz »