zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 października 2018

Stonerror pokazał teledysk do "The Ride"

13.11.2017 18:35  autor: Verghityax, źródło: profil Stonerror na Facebooku

Krakowski Stonerror udostępnił teledysk do utworu "The Ride" ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, zatytułowanego po prostu "Stonerror". Obraz wyreżyserował Mateo Zaręba. Ujęcia sfilmowano w Wadowicach oraz w klubie "Alchemia" w Krakowie.

Materiał na "Stonerror" zarejestrowany został w "Studio im. Adama Mickiewicza" w Warszawie. Produkcją i miksami zajął się Maciej Cieślak, który na potrzeby wydawnictwa gościnnie nagrał partie gitarowe, klawiszowe i perkusyjne. Mastering wykonał Bob Katz. Premiera płyty odbyła się 16 lutego 2017 roku za sprawą My Shit In Your Coffee.

Lista utworów:

1. Red Tank
2. Misbegotten
3. The Wolf
4. Los Hermanos
5. God's Guns
6. The Ride
7. Sierra Morena
8. Blues for the Red Sea

Stonerror powstał w 2015 roku, w skład zespołu weszli Jarosław Daniel na gitarze, Jacek Malczewski na basie, Łukasz Mazur na wokalu i Maciej Ołownia na perkusji. Zespół debiutował w 2016 roku EP-ką "Rattlesnake Moan". Materiał został nagrany na żywo 17 grudnia 2015 roku w klubie "Piękny Pies" w Krakowie. Za miksy odpowiada Robert Nastal z "3AKRAM Studio", mastering wykonano w warszawskim "Studio AS One". Na płycie znalazły się cztery autorskie utwory oraz cover "Tomorrow Never Knows" z albumu "Revolver" The Beatles.

Tagi: Stonerror
Komentarze
Dodaj komentarz »