zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 maja 2021

Queensryche na jedynym koncercie w Polsce

28.03.2019 12:24  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Heavymetalowy Queensryche powróci do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, Amerykanom towarzyszyć będą Grecy z Firewind. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 19 listopada 2019 roku w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

Queensryche promować będzie swój piętnasty longplay studyjny, zatytułowany "The Verdict", ukazał się on 1 marca 2019 roku za sprawą Century Media Records. Składający się z dziesięciu utworów materiał muzycy zarejestrowali w "Uberbeatz" w Lynwood, "Planet-Z" w Wilbraham i "Watershed Studio" w Seattle. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Zeuss.

"The Verdict" to pierwszy album Queensryche nagrany bez udziału Scotta Rockenfielda - w 2017 roku perkusista tymczasowo wycofał się z życia zespołowego, aby zająć się swym nowonarodzonym synem. Autorem ścieżek perkusyjnych na "The Verdict" jest Todd La Torre, obecny wokalista formacji. Na potrzeby tras koncertowych Scotta Rockenfielda zastępuje Casey Grillo, były bębniarz Kamelot.

Firewind nadal ogrywa "Immortals", ósmy longplay studyjny w swojej karierze. Jest to pierwsze dokonanie Greków z wokalistą Henningiem Basse, który dołączył do grupy w 2015 roku. To także pierwszy album kapeli zarejestrowany z udziałem współproducenta Dennisa Warda, wcześniej Gus G. osobiście nadzorował produkcję każdego materiału. Premiera "Immortals" odbyła się 20 stycznia 2017 roku za sprawą Century Media Records.

19.11 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 95 zł (przedsprzedaż) i 110 zł (przedsprzedaż)

Komentarze
Dodaj komentarz »