zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 maja 2019

Trzy występy Lucidvoxu w Polsce

24.04.2019 15:01  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lucidvox na Facebooku

Żeńska grupa psychodelicznorockowa Lucidvox z Rosji rozpocznie w Polsce swoją europejską trasę koncertową. 25 kwietnia 2019 r. zaprezentuje się jako support w Warszawie. Dzień później weźmie udział w poznańskim festiwalu "Spring Break". 28 kwietnia zagra jako gwiazda we Wrocławiu.

Lucidvox to moskiewska grupa wykonująca psychodeliczny rock z domieszką folku. W skład wchodzą wokalistka i flecistka Alina, gitarzystka Galla, basistka Anna i perkusista Nadieżda. Debiutanckim albumem zespołu był "W dwiżenii" z 2014 r., a jego następcą - wydany dwa lata później "Moja twoja ziemlia". Ostatnią pozycją w dyskografii grupy jest singiel "Stranstviya" ze stycznia 2018 r.

Zespół prezentował się już m.in. na festiwalach na Węgrzech, Słowacji, Słowenii i w Danii, a we wrześniu 2018 r. zagrał w Krakowie, ale dopiero występy w kwietniu i maju 2019 r. będą jego pierwszą trasą koncertową po Europie. W jej ramach odwiedzi Polskę, Niemcy i Wielką Brytanię.

W Warszawie grupa wystąpi przed Shortparis - rosyjskim zespołem łączącym m.in. muzykę elektroniczną i post-punk. W Poznaniu zaprezentuje się na kilkudniowym festiwalu "Spring Break", wśród wykonawców różnych gatunków muzycznych. We Wrocławiu Lucidvox będzie gwiazdą wieczoru, a jako support pokaże się lokalny zespół psychodelicznorockowy Clockwork Totem.

25.04 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 59 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

26.04 - Poznań, festiwal "Spring Break"

28.04 - Wrocław, "D.K. Luksus"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »