zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 czerwca 2022

Wideoklip do "Zamierło wsjo" Lucidvox

23.08.2020 17:39  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lucidvoxu na Facebooku

W ramach inicjatywy "Save the Night", mającej wspierać branżę życia nocnego, przygotowano wideoklip do utworu "Zamierło wsjo" psychodelicznorockowej grupy Lucidvox. Rosyjska formacja napisała utwór w warunkach kwarantanny.

Lucidvox to moskiewska grupa wykonująca psychodeliczny rock z domieszką folku. W jej skład wchodzą wokalistka i flecistka Alina Jewsiejewa, gitarzystka Gałła Gintowt, basistka Anna Moskwitina i perkusistka Nadieżda Samodurowa. Debiutanckim albumem zespołu był "W dwiżenii" z 2014 roku, a jego następcą - wydany dwa lata później "Moja twoja ziemlia".

W połowie kwietnia 2020 roku Lucidvox ogłosił podpisanie kontraktu z Glitterbeat Records. Wytwórnia wyda 9 października trzeci album grupy, zatytułowany "My jest'" ("We Are"), nagrywany w 2019 roku w moskiewskim studiu "Twilight Lounge" pod okiem odpowiadającego również za miksy i mastering Pawła Jeremiejewa. Pierwszymi promującymi materiał singlami były "Noż" ("Knife") i "Biegliec" ("Runaway"). W drugim z nich na trąbce zagrał Timur Mizinow. Kolejnym singlem, zapowiadanym na 26 sierpnia, ma być "Zwiezdoczka" ("My Little Star").

Tagi: Lucidvox
Komentarze
Dodaj komentarz »