zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 czerwca 2021

Lucidvox zaprezentował teledysk do "My Little Star"

15.05.2021 09:15  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lucidvoxu na Facebooku

Rosyjska grupa Lucidvox zaprezentowała wyreżyserowany przez Jegora Szieriemietiewa teledysk do "My Little Star" ("Zwjozdećka"). Utwór pochodzi z albumu "My jest'" ("We Are"), wydanego 23 października 2020 roku na płytach kompaktowych i winylowych przez Glitterbeat Records.

Lucidvox to moskiewska grupa wykonująca psychodeliczny rock z domieszką folku. Powstała w 2013 roku. Jedyną jej członkinią, która grała wcześniej w innym zespole, jest basistka Anna Moskwitina. Lucidvox utworzyły z nią wokalistka i flecistka Alina Jewsiejewa, gitarzystka Gałła Gintowt i perkusistka Nadieżda Samodurowa. Debiutanckim albumem zespołu był "W dwiżenii" z 2014 roku, a jego następcą - wydany dwa lata później "Moja twoja ziemlia".

Na żywo zespół prezentował się już m.in. na festiwalach w Danii, Słowenii, Węgrzech, Słowacji i Polsce, a wiosną 2019 roku odbył swoją pierwszą trasę koncertową po Europie obejmującą również występy w klubach.

W połowie kwietnia 2020 roku Lucidvox ogłosił podpisanie kontraktu z Glitterbeat Records. Wytwórnia wydała następnie album grupy zatytułowany "My jest'" ("We Are"). Materiał nagrywany był w 2019 roku w Moskwie, pod okiem Ilji Gorochwodackiego i Pawła Jeremiejewa. Do "Zwjozdećki" swoje partie zarejestrowały skrzypaczka Olja Głazunowa oraz, jako wokalistki wspierające, Ksenia Karło i Daria Awramowa. W utworze "Biegliec" na trąbce zagrał Timur Mizinow. Okładkę przygotowała Natasza Charowa.

Lista utworów:

1. My Little Star (Zwjozdećka)
2. Knife (Noż)
3. Amok (Amok)
4. You Are (Ty jest')
5. Body (Tieło)
6. Sever (Sjewier)
7. Runaway (Biegliec)
8. Around (Wokrug)
9. Sirin (Sirin)

Tagi: Lucidvox
Komentarze
Dodaj komentarz »