zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 czerwca 2019

"Traust" Heilung do odsłuchu

10.06.2019 18:22  autor: Verghityax, źródło: Season of Mist

Folkowa grupa Heilung udostępniła "Traust". Jest to trzeci singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Futha". Premiera płyty planowana jest na 28 czerwca 2019 roku pod egidą Season of Mist.

"Futha" to drugi longplay studyjny w dorobku Heilung. Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował dziewięć autorskich kompozycji.

Lista utworów:

1. Galgaldr
2. Norupo
3. Othan
4. Traust
5. Vapnatak
6. Svanrand
7. Elivagar
8. Elddansurin
9. Hamrer Hippyer

Heilung powołali do życia w 2014 roku Kai Uwe Faust, niemiecki tatuator specjalizujący się we wzorach staronordyckich, oraz Duńczyk Christopher Juul. Wkrótce skład uzupełniła pochodząca z Norwegii Maria Franz. Początkowo Heilung był projektem wyłącznie studyjnym. Debiutancki album grupy, pt. "Ofnir", ujrzał światło dzienne w 2015 roku.

W roku 2017 Heilung zagrał swoje dwa pierwsze koncerty: na holenderskim "Castlefest" i norweskim "Midgardsblot". Występy okazały się sensacją, zapewniając zespołowi kontrakt z Season of Mist. Wkrótce wytwórnia wypuściła wznowienie debiutanckiego "Ofnir" oraz koncertowego "Lifa".

Przypominamy, że Heilung przyjedzie do Polski w ramach jesiennej trasy koncertowej po Europie. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 22 października 2019 roku w klubie "Palladium" w Warszawie. Bilety są już wyprzedane.

Tagi: Heilung
Komentarze
Dodaj komentarz »