zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 12 sierpnia 2020

Koncertowy klip do "Currents and Tides" Fleshworld

27.09.2019 15:43  autor: Verghityax, źródło: profil Fleshworld na Facebooku

Fleshworld zaprezentował koncertowy klip do "Currents and Tides", drugiego singla z nadchodzącego longplaya studyjnego, pt. "The Essence Has Changed, but the Details Remain". Wydawnictwo ukaże się 11 października 2019 roku pod egidą This Charming Man-Records.

Ujęcia do teledysku wykonano podczas występu zespołu, który odbył się 27 kwietnia 2019 roku w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

Składający się z siedmiu kompozycji materiał muzycy nagrali w "Monochrom Studio". Do produkcji zaangażowany został Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Za miksy i mastering odpowiada Sylvain Biguet. Na okładce znajdzie się zdjęcie autorstwa Denisse Ariana Perez.

Lista utworów:

1. The Map
2. Out of Context
3. The Essence Has Changed
4. An Ontologist's Nightmare
5. The Details Remain
6. 7505'59''S 12319'56''E
7. Currents and Tides

Fleshworld działa od 2010 roku - od tego czasu formacja wypuściła pod swoim szyldem płytę demo, debiutancki longplay, pt. "Like We're All Equal Again", oraz dwa splity: jeden nagrany do spółki z francuskim Gazers i włoskim Viscera///, a drugi ze szwajcarskim Kehlvin.

Początkowo Fleshworld obracał się w stylistyce post-metalowej, czego wyrazem był album "Like We're All Equal Again", jednak z czasem twórczość grupy ewoluowała w stronę hardcore i sludge metalu.

Tagi: Fleshworld
Komentarze
Dodaj komentarz »