zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 maja 2022

Ashborn rozstał się z perkusistą

13.01.2022 13:54  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Ashborn na Facebooku

Polonijny zespół Ashborn ogłosił rozstanie z perkusistą Marcinem "Ozzym" Komorniczakiem. Metalowa grupa z Wielkiej Brytanii nie podała jeszcze, kto zajmie jego miejsce w składzie.

Ashborn, Wrocław 14.09.2019, fot. Krasnal Adamu
Ashborn, Wrocław 14.09.2019, fot. Krasnal Adamu

Ashborn został sformowany w połowie 2017 roku przez polskich muzyków zamieszkałych w angielskich miastach Northampton i Birmingham - wokalistę Marcina Durmana, gitarzystę Mietka, basistę Petera Khanda i perkusistę Irka Brodę - wcześniej udzielających się m.in. w kapelach Dierevers, Grin i Harmfool. Jesienią grupę opuścił bębniarz. Zwolnione stanowisko zajął Marcin "Ozzy" Komorniczak.

Na scenie grupa zadebiutowała 17 marca 2018 roku. W połowie września 2019 roku odbyła swoje pierwsze koncerty poza Wielką Brytanią - w Gdańsku i we Wrocławiu. Wkrótce potem, 28 września, ukazał się debiutancki album Ashborn, zatytułowany "Awakening".

W styczniu 2021 roku zespół ogłosił: "Rozstaliśmy się z naszym perkusistą, Marcinem 'Ozzym' Komorniczakiem. Nie będzie więcej grał z Ashborn. (...) Przeszliśmy razem wiele dobrego i złego. (...) Każdy członek zespołu życzy Ozzy'emu wszystkiego najlepszego w przyszłości. (...) Wkrótce damy wam znać, kto zostanie stałym perkusistą Ashborn".

Tagi: Ashborn
Komentarze
Dodaj komentarz »