zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 15 lipca 2020

House of Death odwołał minitrasę

3.11.2019 12:18  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil House of Death na Facebooku

Z powodu problemów zdrowotnych basisty, Tomasza "Titusa" Pukackiego, hardrockowy zespół House of Death odwołał koncert z Rollin Jester zaplanowany na 9 listopada 2019 roku w Kędzierzynie-Koźlu oraz swoje występy u boku grup Hunter 8 listopada w Poznaniu i Nocny Kochanek 10 listopada w Zabrzu.

Trzej pozostali członkowie formacji opublikowali oświadczenie: "Mamy dziś do przekazania bardzo smutną i złą wiadomość. Niestety z powodu nagłej potrzeby hospitalizacji Titiego jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe koncerty. Będziemy czynić starania, żeby wrócić do Was, jak tylko będzie to możliwe. Trzymajcie kciuki za Titiego".

W skład House of Death wchodzą trzej członkowie Anti Tank Nun - gitarzysta Adam Bielczuk, basista Titus i perkusista Bogumił Krakowski - oraz wokalista Juan Carlos Cano z grupy Enclose, zwycięzca edycji programu telewizyjnego "The Voice of Poland" z 2014 roku. W lipcu 2019 roku zespół wszedł do studia w celu nagrania materiału na swój pierwszy album. Wkrótce potem, we wrześniu, grupa zadebiutowała na scenie, na festiwalu "Summer Dying Loud". Długograj, zatytułowany "Midnight Special", zespół zamierza wydać własnym sumptem w listopadzie albo grudniu 2019 roku. Dystrybucją zajmie się Metal Mind Productions.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: House of Death odwołał minitrasę
amebix (wyślij pw), 2019-11-03 15:56:35 | odpowiedz | zgłoś
produkują te kapele bez litości, jak na taśmie fabrycznej, gdzie 3 muzyków tam 6 projektów! szkoda że jakość nie idzie w parze no i najważniejsze, brak pomysłów. Tak jak ilośc profesorów nie przekłąda się na ilość wynalazków tak ilość tych kapel na ilość przebojów... czy chociażby płyt do posłuchania. Taki pukanie w bębenek + nowa okładka + nowe logo i już młodzi kupią, bo nie wiedzą ze to już było : / ale wciaż wierze w Was
re: House of Death odwołał minitrasę
Thrash Lover (wyślij pw), 2019-11-03 20:24:59 | odpowiedz | zgłoś
Prawda! Taki trend jest chyba na całym świecie. Płyt, zespołów i projektów jest mnóstwo, a słuchać nie ma czego.
re: House of Death odwołał minitrasę
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2019-11-04 01:39:31 | odpowiedz | zgłoś
Wygląda na to, że między dwiema głównymi personami w Anti Tank Nun, czyli Titusem i Iggym Gwaderą, przestało się układać i stąd się wzięło House of Death. Gwadera - który jako Saint Iggy wydaje teraz jakiś hip hop - i tak sugeruje, że wykopano go z zespołu.
re: House of Death odwołał minitrasę
L3mmy
L3mmy (wyślij pw), 2019-11-06 23:40:16 | odpowiedz | zgłoś
Hehe, tak to jest jak z młodziaka zrobią gwiazdę, szkoda tylko, że zamiast red hyper giant był tylko red dwarf, aczkolwiek nikt mu o tym nie powiedział. Niemniej jednak szkoda, bo talent miał, ale nie potrafił wykorzystać. Too much, too young, too fast.