zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Szczegóły "Deformation of the Holy Realm" Sinister

21.12.2019 18:48  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Sinister na Facebooku

Holenderska grupa deathmetalowa Sinister pokazała okładkę i podała datę premiery swojego czternastego albumu studyjnego. "Deformation of the Holy Realm" ukaże się 22 marca 2020 roku nakładem Massacre Records.

Sinister powstał w 1988 roku w Schiedam, pod Rotterdamem. Grupa wielokrotnie zmieniała skład. Jedynym stałym członkiem jest Aad Kloosterwaard, który do zawieszenia przez zespół w 2003 roku działalności był jego perkusistą, a po reaktywacji dwa lata później przeszedł na stanowisko wokalisty. Premiera ostatniego długograja grupy, zatytułowanego "Syncretism", odbyła się 24 lutego 2017 roku.

Swoje ścieżki na potrzeby nowego albumu perkusista Toep Duin zarejestrował w pierwszych dniach sierpnia 2019 roku. Następnie, w połowie miesiąca, Ghislain van der Stel przystąpił do nagrywania basu i gitary, a Aad Kloosterwaard, w słoweńskiej Lublanie - wokalu. Okładkę "Deformation of the Holy Realm" stworzył Alex Tartsus.

Lista utworów:

1. The Funeral March
2. Suffering from Immortal Death
3. Unique Death Experience
4. Apostles of the Weak
5. Deformation of the Holy Realm
6. Scourged by Demons
7. Unbounded Sacrilege
8. The Ominous Truth
9. Oasis of Peace - Blood from the Chalice
10. Entering the Underworld

Skład uzupełniają gitarzyści Michał Grall oraz Walter Tjwa, który w połowie grudnia 2019 roku oficjalnie zastąpił Dennisa Hartoga.

Tagi: Sinister
Komentarze
Dodaj komentarz »