zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 29 marca 2020

Infest, Ragehammer i Neolith na "Mythrone Festival"

2.01.2020 09:37  autor: Verghityax, źródło: Mythrone Promotion

W "Garage Pub" w Krakowie odbędzie się 21 marca 2020 roku "Mythrone Festival". Na scenie tego dnia zaprezentują się Infest, Ragehammer, Neolith, Nuclear Holocaust, Fetor, Parh i Sandbreaker.

Infest to serbska formacja, grająca mieszankę thrash i death metalu. Od momentu powołania zespołu do życia w 2002 roku, przewodzi mu gitarzysta i wokalista Vandal. Obecnie kwartet promuje EP-kę "Under the Sign of Legion", która ukazała się w 2019 roku.

Ragehammer nadal ogrywa swój pierwszy longplay, zatytułowany "The Hammer Doctrine". Trafił on do sprzedaży 8 kwietnia 2016 roku. Materiał został zarejestrowany pod koniec 2015 roku w "No Solace Studio". Miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Na "The Hammer Doctrine" znalazło się osiem autorskich utworów oraz cover "Spotkania z Diabłem" Krzysztofa Klenczona i Trzech Koron.

Neolith wydał 22 listopada 2019 roku swój piąty longplay studyjny, pt. "I Am the Way". Składający się z ośmiu kompozycji materiał nagrany został w "Stodoła Studio" pod okiem Piotra Dorotniaka. Za miksy i mastering odpowiada Mariusz Konieczny. Jest to pierwsze dokonanie grupy z Danielem Rutkowskim za perkusją.

Nuclear Holocaust nadal ogrywa swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Grinding Bombing Thrashing". Premiera odbyła się 12 października 2018 roku za sprawą Selfmadegod Records. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali szesnaście kompozycji, trwających łącznie dwadzieścia trzy minuty.

Dyskografię deathmetalowego Fetoru zamyka split z Brytyjczykami z Crepitation. Wydawnictwo, pt. "Onset of Horrendosity", ukazało się 25 stycznia 2019 roku nakładem Deformeathing Production. Na potrzeby splitu Fetor przygotował utwór "Killing Her Softly", w którym gościnnie wystąpił Angel Ochoa z amerykańskiego Disgorge. Na wydawnictwie znalazła się również koncertowa wersja kompozycji.

Parh działa od 2014 roku i gra mieszankę sludge i death metalu. Kwartet ma na swoim koncie dwie EP-ki oraz dwa splity. Ich ostatnie wydawnictwo - split z grupą o.d.r.a. - ujrzało światło dzienne 30 marca 2019 roku.

Sandbreaker to nowy projekt Mirka Cichego, byłego perkusisty Gallileous. Debiutancka EP-ka, zatytułowana po prostu "Sandbreaker", trafiła do sprzedaży 14 maja 2019 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »