zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 7 marca 2021

Teledysk "Drowner of Worlds" Seven Spires

9.01.2020 16:14  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Frontiers Music srl na YouTube

Zaprezentowano teledysk do utworu "Drowner of Worlds" amerykańskiej grupy symfonicznometalowej Seven Spires. Kompozycja pochodzi z albumu "Emerald Seas", którego premiera nakładem Frontiers Music Srl planowana jest na 14 lutego 2020 roku.

Seven Spires powstał w 2013 roku w Bostonie. Członkami grupy od początku są grająca na klawiszach wokalistka Adrienne Cowan i gitarzysta Jack Kosto. Przez dwa pierwsze lata dochodziło do wielu zmian w składzie. Od jego ustabilizowania w 2015 roku sekcję rytmiczną stanowią basista Peter Albert de Reyna i perkusista Chris Dovas. W dyskografii grupy znajdują się minialbum "The Cabaret of Dreams" z 2014 roku i długograj "Solveig" z 2017 roku. Na początku 2019 roku ogłoszono podpisanie przez zespół kontraktu z wytwórnią Frontiers Music Srl.

"Emerald Seas" jest koncept albumem, fabularnie poprzedzającym "Solveig". Podobnie jak w przypadku poprzedniego długograja, materiał zmiksował Sascha Paeth, który współpracuje z Adrienne Cowan również w swoim projekcie Masters of Ceremony. Masteringiem zajął się Michael "Miro" Rodenberg. Pierwszym teledyskiem promującym album był "Succumb".

Lista utworów:

1. Igne Defendit
2. Ghost of a Dream
3. No Words Exchanged
4. Every Crest
5. Unmapped Darkness
6. Succumb
7. Drowner of Worlds
8. Silvery Moon
9. Bury You
10. Fearless
11. With Love from the Other Side
12. The Trouble with Eternal Life
13. Emerald Seas Overture

Tagi: Seven Spires
Komentarze
Dodaj komentarz »