zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 14 lipca 2020

Teledysk "I Knew and Will Forever Know" Lacrimas Profundere

14.01.2020 14:12  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lacrimas Profundere na Facebooku

Zaprezentowano teledysk do utworu "I Knew and Will Forever Know" niemieckiego zespołu gotyckometalowego Lacrimas Profundere. Kompozycja pochodzi z albumu "Bleeding the Stars" wydanego 26 lipca 2019 roku nakładem Oblivion / Steamhammer. Dystrybucją długograja w Polsce zajmuje się Mystic Production.

Lacrimas Profundere założony został w 1993 roku przez gitarzystę Olivera Nikolasa Schmida. Reszta składu zmieniała się wielkokrotnie. W pierwszym dziesięcioleciu działalności w twórczości grupy wyraźne były elementy death, doom i symfonicznego metalu. Stopniowo głównym gatunkiem wykonywanym przez zespół stał się metal gotycki.

"Bleeding the Stars" jest dwunastym albumem studyjnym Lacrimas Profundere. W składzie, oprócz Olivera Nikolasa, znaleźli się perkusista Dominik Scholz i wokalista Julian Larre. Masteringiem zajął się Tom Porcell, a produkcją - Kristian Kohlmannslehner. Okładkę przygotował Elton Fernandes.

Lista utworów:

1. I Knew and Will Forever Know
2. Celestite Woman
3. The Kingdom Solicitude
4. Mother of Doom
5. Father of Fate
6. Like Screams in Empty Halls
7. The Reaper
8. After All Those Infinities
9. A Sip of Multiverse
10. A Sleeping Throne

Zespół opisuje najnowszy teledysk: "Nieokiełznana energia, zaciekłość i dotkliwa rozpacz. Wszystkie te aspekty są pokazane w naszym nowym, mrocznym klipie do 'I Knew and Will Forever Know'".

Wcześniej zaprezentowane teledyski do utworów z albumu to "Father of Fate", "Like Screams in Empty Halls" i "The Kingdom Solicitude".

W październiku 2019 roku jako nowego basistę zespół oficjalnie przedstawił Ilkera Ersina.

W ramach nadchodzącej trasy po Niemczech w 2020 roku grupa najbliżej Polski zagra 27 marca w Lipsku i 19 kwietnia w Berlinie.

Komentarze
Dodaj komentarz »