zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 stycznia 2021

Nightwish pokazał teledysk do "Ad Astra"

14.03.2020 11:44  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Nightwish zaprezentował teledysk do "Ad Astra", trzeciego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Human. :II: Nature.". Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 10 kwietnia 2020 roku za sprawą Nuclear Blast.

"Human. :II: Nature." będzie albumem dwupłytowym. Znajdzie się na nim łącznie dziesięć kompozycji: dziewięć na pierwszej płycie oraz jedna rozbudowana na płycie drugiej. Materiał zarejestrowany został w "Finnvox Studios", "Petrax Studios" oraz w chacie w Rosko. Miksami zajął się Mikko Karmila. Za mastering odpowiada Mika Jussila.

Lista utworów:

CD1
1. Music
2. Noise
3. Shoemaker
4. Harvest
5. Pan
6. How's the Heart?
7. Procession
8. Tribal
9. Endlessness

CD2
1. All the Works of Nature Which Adorn the World - Vista
2. All the Works of Nature Which Adorn the World - The Blue
3. All the Works of Nature Which Adorn the World - The Green
4. All the Works of Nature Which Adorn the World - Moors
5. All the Works of Nature Which Adorn the World - Aurorae
6. All the Works of Nature Which Adorn the World - Quiet as the Snow
7. All the Works of Nature Which Adorn the World - Anthropocene (incl. "Hurrian Hymn to Nikkal")
8. All the Works of Nature Which Adorn the World - Ad Astra

"Human. :II: Nature." to pierwsze studyjne dokonanie Nightwish z Kaiem Hahto w roli perkusisty. Zastąpił on na tym stanowisku Jukkę Nevalainena, który zrezygnował z kariery muzycznej z uwagi na problemy zdrowotne.

Przypominamy, że Nightwish wystąpi na "Mystic Festival 2020" w Krakowie. Na liście potwierdzonych wykonawców znaleźli się również Judas Priest, Mercyful Fate, Gojira, Mastodon, Accept, Killing Joke, Mgła, Sepultura, Katatonia, Vader, Obituary, Heilung, Baroness, Devin Townsend, Amorphis, Oranssi Pazuzu, Black River, Witchcraft, Bombus, Truchło Strzygi, The Hu, Baest, Alien Weaponry, Motanka, Infected Rain, Beast in Black i Hentai Corporation. Festiwal odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca na terenie "Muzeum Lotnictwa".

Na "Mystic Festival 2020" zakupić można karnety w cenie 479 zł od sztuki. Bilety jednodniowe kosztują 279 zł. Ceny obowiązują do 14 maja 2020 roku albo do wyczerpania puli. Na festiwalu zagra trzydzieści zespołów podzielonych na trzy sceny.

Na terenie festiwalu dostępne będzie pole namiotowe w cenie 99 zł od osoby. Wstęp dla dzieci poniżej 13 roku życia jest darmowy.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Nightwish pokazał teledysk do "Ad Astra"
MRock (gość, IP: 91.215.239.*), 2020-03-14 18:05:55 | odpowiedz | zgłoś
to jedyny plus tego kawałka. dobre skojarzenia.
re: Nightwish pokazał teledysk do "Ad Astra"
Spike (gość, IP: 83.24.114.*), 2020-03-14 17:32:18 | odpowiedz | zgłoś
'Ad Astra' czyli.. Arcturus i Piekielna Maskarada.
hmm w sumie, dzięki tym powtarzającym się co jakiś czas tytułom piosenek, można sobie przypomnieć trochę już zapomniane/ zakurzone ale wciąż bardzo dobre utwory/ albumy - przynajmniej ja tak mam ;)
re: Nightwish pokazał teledysk do "Ad Astra"
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2020-03-14 14:37:29 | odpowiedz | zgłoś
Najpierw słaba melorecytacja tekstu Sagana, a całość brzmi jak nagrywana na koncercie w filharmonii (OK, przyjmuję, że z orkiestrą nie dało się inaczej). Potem są fajne kotki. Kilkanaście sekund przed końcem muzyka wreszcie robi się porywająca i staje się jasne, że ten filmik to tylko reklama jednej konkretnej akcji.