zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

"Man of Hate" Jarboe do odsłuchu

13.04.2020 17:23  autor: Verghityax, źródło: profil Jarboe na Facebooku

Jarboe udostępniła "Man of Hate", drugi singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Illusory". Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 17 kwietnia 2020 roku za sprawą Consouling Sounds.

Składający się z siedmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Anatta 13". Miksami zajął się Gert van Hoof w "Cochlea Audio Editing & Mastering". Okładkę przygotował Dehn Sora.

Lista utworów:

1. Illusory
2. Arrival
3. Cathedral
4. Flight
5. Into the Arms of Sleep
6. Nourish
7. Man of Hate

Pochodząca z Nowego Orleanu Jarboe La Salle Devereaux swoją przygodę z muzyką rozpoczęła od jazzu. Przez kilkanaście lat pozostawała w związku z Michaelem Girą i wraz z nim odpowiadała za największe sukcesy grupy Swans. Śpiewała w niej i grała na klawiszach. Alkoholizm Giry położył kres formacji i ich związkowi.

Po rozpadzie Swans w 1997 roku Jarboe rozpoczęła karierę solową. Od tego czasu wydała pod swoim nazwiskiem kilkanaście albumów studyjnych, wystąpiła też gościnnie na wydawnictwach wielu innych artystów. Współpracowała z Philem Anselmo, Attilą Csiharem, Justinem K. Broadrickiem, zespołami Neurosis, Jesu, Puscifer i In Solitude.

Planowana na wiosnę europejska trasa koncertowa Jarboe przeniesiona została na późniejszy termin z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2. Polskie występy artystki odbędą się 23 listopada 2020 roku w Warszawie i 24 listopada w Krakowie.

Tagi: Jarboe
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: "Man of Hate" Jarboe do odsłuchu
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2020-04-16 18:59:26 | odpowiedz | zgłoś
Może będzie ciekawsze niż ostatnie Swans.