zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 lipca 2020

Lucidvox zaprezentował klip do "Runaway"

27.06.2020 16:26  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lucidvoxu na Facebooku

Psychodelicznorockowy Lucidvox z Rosji pokazał wyreżyserowany przez Alinę Filippową teledysk do "Biegliec" ("Runaway"). Na trąbce zagrał w utworze Timur Mizinow. Wydany 22 czerwca 2020 roku singiel promuje trzeci album żeńskiego kwartetu - "My jest'" ("We Are"), którego premiera, nakładem Glitterbeat Records, zapowiedziana została na 9 października.

Lucidvox to moskiewska grupa wykonująca psychodeliczny rock z domieszką folku. W jej skład wchodzą wokalistka i flecistka Alina Jewsiejewa, gitarzystka Gałła Gintowt, basistka Anna Moskwitina i perkusistka Nadieżda Samodurowa. Debiutanckim albumem zespołu był "W dwiżenii" z 2014 roku, a jego następcą - wydany dwa lata później "Moja twoja ziemlia".

Na żywo zespół prezentował się już m.in. na festiwalach w Danii, Słowenii, Węgrzech, Słowacji i Polsce, a wiosną 2019 roku odbył swoją pierwszą trasę koncertową po Europie obejmującą również koncerty klubowe.

W połowie kwietnia 2020 roku Lucidvox ogłosił podpisanie kontraktu z Glitterbeat Records. Wytwórnia wyda album grupy zatytułowany "My jest'" ("We Are"), nagrywany w 2019 roku w moskiewskim studiu "Twilight Lounge" pod okiem odpowiadającego również za miksy i mastering Pawła Jeremiejewa. Pierwszym promującym materiał singlem był "Noż" ("Knife").

Tagi: Lucidvox
Komentarze
Dodaj komentarz »