zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lipca 2020

Lucidvox pokazał teledysk "Noż"

29.04.2020 12:26  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Lucidvoxu na Facebooku i VKontakte

Zaprezentowano teledysk do utworu "Noż" rosyjskiej grupy psychodelicznorockowej Lucidvox. Jest to pierwszy singiel promujący trzeci album żeńskiego kwartetu - "My jest'", którego premiera, nakładem Glitterbeat Records, zapowiedziana została na 9 października 2020 roku.

Lucidvox to moskiewska grupa wykonująca psychodeliczny rock z domieszką folku. W jej skład wchodzą wokalistka i flecistka Alina Jewsiejewa, gitarzystka Gałła Gintowt, basistka Anna Moskwitina i perkusistka Nadieżda Samodurowa. Debiutanckim albumem zespołu był "W dwiżenii" z 2014 roku, a jego następcą - wydany dwa lata później "Moja twoja ziemlia".

Na żywo zespół prezentował się już między innymi na festiwalach w Danii, Słowenii, Węgrzech, Słowacji i Polsce, a wiosną 2019 roku odbył swoją pierwszą trasę koncertową po Europie obejmującą również koncerty klubowe.

W połowie kwietnia 2020 roku Lucidvox ogłosił podpisanie kontraktu z Glitterbeat Records. Wytwórnia wyda album grupy zatytułowany "My jest'", nagrywany w 2019 roku w moskiewskim studiu "Twilight Lounge", pod okiem odpowiadającego również za miksy i mastering Pawła Jeremiejewa. Okładkę przygotowała Natasza Charowa.

Tagi: Lucidvox
Komentarze
Dodaj komentarz »