zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 16 stycznia 2022

Filmowy wideoklip do "Between Wars" Cro-Mags

4.09.2020 09:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Mission Two Entertainment na YouTube i betweenwarsthemovie.com

W ramach promocji filmu "Between Wars", Alastair "Gee-Lock" Christopher przygotował wideoklip do tak samo zatytułowanego utworu Cro-Mags. Wykorzystana na ścieżce dźwiękowej instrumentalna kompozycja pochodzi z "In the Beginning" - najnowszego albumu crossoverowej grupy, wydanego 19 czerwca 2020 roku przez Arising Empire i Mission Two Entertainment. W nagraniu wziął udział uliczny wiolonczelista Carlos "Lamont" Cooper.

Cro-Mags powstał w 1981 roku w Nowym Jorku. Skład grupy wielokrotnie się zmieniał. Jej poprzedni, piąty album studyjny, zatytułowany "Revenge", ukazał się w 2000 roku.

Od kwietnia 2019 roku nazwą Cro-Mags znowu posługuje się basista i wokalista Harley Flanagan - współzałożyciel zespołu. Poza nim w składzie znajdują się gitarzyści Gabby Abularach i Rocky George oraz perkusista Garry "G-Man" Sullivan.

28 czerwca zespół wydał EP-kę z trzema premierowymi utworami: "Don't Give In", "Drag You Under" i "No One's Victim". Na kolejnej, z 6 grudnia, znalazły się "From the Grave", "PTSD" i "Between Wars". 31 marca 2020 roku grupa udostępniła utwór "The Final Test" i zapowiedziała album "In the Beginning".

Jako goście na najnowszej pozycji w dyskografii Cro-Mags zagrali wiolonczelista Carlos "Lamont" Cooper i znany z Motorhead gitarzysta Phil Campbell.

Lista utworów:

1. Don't Give In
2. Drag You Under
3. No One's Victim
4. From the Grave
5. No One's Coming
6. PTSD
7. The Final Test
8. One Bad Decision
9. Two Hours
10. Don't Talk About It
11. Between Wars
12. No Turning Back
13. There Was a Time

Niezależny film "Between Wars" w reżyserii Toma Phillipsa miał premierę w 2020 roku. Za zdjęcia odpowiada Alastair Christopher. Jedną z ról zagrał Harley Flanagan, który zajął się też muzyką do filmu. Na ścieżkę dźwiękową trafiły trzy utwory z "In the Beginning" Cro-Mags.

Tagi: Cro-Mags
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Filmowy wideoklip do "Between Wars" Cro-Mags
Maliniak_Adrian (gość, IP: 88.156.143.*), 2020-09-04 09:22:36 | odpowiedz | zgłoś
Dosc oryginalne jak na Cro Mags , cala plyta spoko ale nie jest to teh age of quarrel ani Best Wishes.