zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 23 września 2021

Jack Crusher zagra w Skarżysku-Kamiennej z nowym basistą

18.09.2020 11:19  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Jacka Crushera na Facebooku

W grupie Jack Crusher doszło do zmiany basisty - Voytka zastąpił Grzegorz Chojna z krakowskiego zespołu Redback. Nowy skład zaprezentuje się 19 września 2020 roku na żywo w Skarżysku-Kamiennej, gdzie razem z The Devil's Swing będzie supportował formację Virgin Snatch. Koncert pierwotnie miał się odbyć 17 kwietnia, ale wskutek pandemii COVID-19 został przełożony.

Metalowy Jack Crusher powstał wiosną 2013 roku w Busku-Zdroju. Formacja zadebiutowała EP-ką "Salt in the Wound". Pod koniec 2017 roku dyskografia grupy poszerzyła się o pierwszy album, zatytułowany "Soulless Humanity".

Zespół tworzą muzycy znani m.in. z formacji Spinal Cord, Devilyn i Rise Up. We wrześniu z powodów zdrowotnych z grupą pożegnał się gitarzysta Bony. Obecnie w składzie znajdują się: wokalista Michal, gitarzysta Dino, basista Grzechu i perkusista Mati. Voytek grał w zespole od 2016 roku.

Thrashmetalowy Virgin Snatch został założony w 2001 roku w Krakowie przez wokalistę Zielonego i gitarzystę Grysika, do dziś stanowiących trzon grupy, wcześniej udzielających się w formacji Death Sea. W listopadzie 2018 roku premierę miał szósty album zespołu, zatytułowany "Vote Is a Bullet".

Podczas występu Virgin Snatch w Skarżysku-Kamiennej, na perkusji, jako gość, zagra Paweł "Pavulon" Jaroszewicz, który w czerwcu 2020 roku rozstał się z Hate.

The Devil's Swing to działający od 2016 roku zespół ze Starachowic.

19.09 - Skarżysko-Kamienna, "Semafor"
Start: 19:30
Bilety: 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »