zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 2 grudnia 2020

Violentor i Hateful Agony na dwóch koncertach w Polsce

14.10.2020 16:16  autor: Verghityax, źródło: profil Violentor na Facebooku

Thrashmetalowcy z włoskiego Violentor wyruszą w europejską trasę koncertową w towarzystwie niemieckiego Hateful Agony. W Polsce zaplanowano dwa występy: 16 października 2020 roku w Warszawie i 17 października w Krakowie.

Violentor to thrashmetalowe trio z Lukki, które swoją działalność rozpoczęło w 2004 roku. Zespołowi przewodzi Alessio "Cane" Medici, wcześniej udzielał się on również w Hobbs Angel of Death. Dyskografię grupy zamyka "Putrid Stench", czwarty longplay studyjny w dorobku zespołu. Materiał ukazał się 1 maja 2019 roku za sprawą Inferno Records.

Jeszcze w 2019 roku w formacji nastąpiły zmiany personalne - odeszli Rot i Iago. Nowym basistą został Gigi z Evilspell, natomiast za perkusją zasiadł Michał z Brudnego Skurwiela.

Obecnie zespół pracuje nad materiałem na EP-kę "The Return of the Assassins", który zarejestrowany zostanie w "Studio Młyn" w Gliwicach.

Hateful Agony to thrashmetalowy zespół, któremu od 1997 roku przewodzi Hateful Tom. Obecnie kwintet promuje swój szósty longplay studyjny, pt. "Plastic Culture Pestilence". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 sierpnia 2018 roku za sprawą Violent Creek Records.

16.10 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

17.10 - Kraków, "Twierdza Underground" (+ Brudny Skurwiel)
Bilety: 30 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »