zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 maja 2022

Zmiany w planach koncertowych House of Death

14.10.2020 19:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil House of Death na Facebooku

Rozpiska zapowiedzianych na jesień 2020 roku koncertów hardrockowego House of Death uległa zmianom. Dwa najbliższe występy grupy - w Różanie i Malborku - mają zostać przełożone. Równocześnie zespół zapewnił, że cztery kolejne koncerty - w Stalowej Woli, Krakowie, Skarżysku-Kamiennej i Wrocławiu - odbędą się zgodnie z planem.

W skład House of Death wchodzą trzej członkowie Anti Tank Nun - gitarzysta Adam Bielczuk, basista Titus i perkusista Bogumił Krakowski - oraz wokalista Juan Carlos Cano z grupy Enclose, zwycięzca edycji programu telewizyjnego "The Voice of Poland" z 2014 roku. Debiutancki album formacji, zatytułowany "Midnight Special", nagrany został w lipcu i sierpniu, a ukazał się w grudniu 2019 roku. Ostatnią pozycją w dyskografii grupy jest wydany na przełomie maja i czerwca 2020 roku singiel z akustyczną wersją utworu "Days Gone By". Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugi album.

W październiku i listopadzie 2020 roku House of Death miał zagrać w dwudziestu polskich miastach. Jako ostatni do rozpiski został dodany koncert w Zielonej Górze. W ramach "Back in the Saddle Tour 2020" grupa wystąpiła już w Mieroszowie, Częstochowie, Mikołowie, Poznaniu i Toruniu.

Przekładany koncert w Różanie pierwotnie miał się odbyć w Ostrołęce. Nie podano jeszcze jego zaktualizowanej daty ani miejsca, podobnie jak występu w Malborku. Zakupione już bilety mają zachować ważność na nowy termin.

Cztery październikowe występy, które pozostały w rozpisce, po wprowadzeniu nowych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 zostały ponownie potwierdzone. Wkrótce mają zostać podane zaktualizowane informacje o koncertach listopadowych. Wciąż nie podano nazw klubów, w których zespół ma zagrać w Zamościu i w Gdańsku.

Bilety na koncerty mają kosztować po 40 zł. Internetowy sklep Going, który prowadzi ich sprzedaż, do każdej wejściówki dolicza opłatę serwisową w wysokości 2,16 zł.

23.10 - Stalowa Wola, "Labirynt"
24.10 - Kraków, "Motocyklowa Twierdza Underground"

30.10 - Skarżysko-Kamienna, "Semafor"
31.10 - Wrocław, "Czasoprzestrzeń"

6.11 - Szczecin, "Zoo"
7.11 - Szczecinek, "The Blackrock Irish Pub"

13.11 - Siedlce, "5 Sztuk"
14.11 - Krosno, "Rock Klub Iron"

20.11 - Sandomierz, "Lapidarium"
21.11 - Zamość

27.11 - Gdańsk
28.11 - Stargard, "Rock House"
29.11 - Zielona Góra, "Fabryka"

Komentarze
Dodaj komentarz »