zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 11 kwietnia 2021

Mister Misery zapowiedział drugi album

13.12.2020 16:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Mister Misery i Arising Empire na Facebooku

Zaprezentowano teledysk do "Ballad of the Headless Horseman" grupy Mister Misery. Reżyserią klipu zajęli się Matteo "Vdiva" Fabbiani i Chiara Cerami. Utwór jest pierwszym singlem z drugiego albumu zespołu. "A Brighter Side of Death" ukaże się 23 kwietnia 2021 roku, na płytach kompaktowych i winylowych, nakładem Arising Empire.

Gitarzysta i wokalista Harley Vendetta, który wcześniej udzielał się w pochodzącym z Los Angeles zespole Revelry Gang, w Sztokholmie nawiązał współpracę z gitarzystą prowadzącym Alexem Nine'em. W lutym 2018 roku, nie mając jeszcze sekcji rytmicznej, opublikowali jako Mister Misery swój pierwszy singiel - "Revelation for the Lost". W połowie kwietnia do składu dołączył perkusista Marcus "Mac" Dalmanner, a po nim - basista Eddie "Crow" Kratz. Rok później nastąpiła zmiana na stanowisku bębniarza - nowym członkiem zespołu został Rizzy.

Mająca w dorobku kilka singli łączących elementu glamu, hard rocka i gotyku, grupa podpisała w 2019 roku kontrakt z Arising Empire. Nakładem wytwórni 4 października ukazał się debiutancki album Mister Misery, zatytułowany "Unalive". Dystrybucją długograja w Polsce zajął się Mystic Production.

Kolejna zmiana personalna w Mister Misery nastąpiła na stanowisku basisty - album "A Brighter Side of Death" grupa promuje już z Alexem Alisterem w składzie.

Lista utworów:

1. Ballad of the Headless Horseman
2. Buried
3. Mister Hyde
4. Burn
5. Devil in Me
6. I'll Never Be Yours
7. Under the Moonlight
8. In Forever (We All Fall Down)
9. Clown Prince of Hell
10. We Don't Belong
11. Home
12. Through Hell
13. Ballad of the Headless Horseman (Bonus Track - Orchestral Version)

Komentarze
Dodaj komentarz »