zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 maja 2021

Klip do "Home" Mister Misery

2.05.2021 14:39  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Mister Misery na Facebooku

Zaprezentowano wideoklip z tekstem do "Home" Mister Misery. Utwór pochodzi z albumu "A Brighter Side of Death". Materiał ukazał się 23 kwietnia 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych, nakładem Arising Empire.

Gitarzysta i wokalista Harley Vendetta, który wcześniej udzielał się w pochodzącym z Los Angeles zespole Revelry Gang, w Sztokholmie nawiązał współpracę z gitarzystą prowadzącym Alexem Nine'em. W lutym 2018 roku, nie mając jeszcze sekcji rytmicznej, opublikowali oni jako Mister Misery swój pierwszy singiel - "Revelation for the Lost". W połowie kwietnia do składu dołączył perkusista Marcus "Mac" Dalmanner, a po nim - basista Eddie "Crow" Kratz. Rok później nastąpiła zmiana na stanowisku bębniarza - nowym członkiem zespołu został Rizzy.

Mająca w dorobku kilka singli łączących elementu glamu, hard rocka i gotyku, grupa podpisała w 2019 roku kontrakt z Arising Empire. Nakładem wytwórni 4 października ukazał się debiutancki album Mister Misery, zatytułowany "Unalive".

Kolejna zmiana personalna w zespole nastąpiła na stanowisku basisty - album "A Brighter Side of Death" grupa promuje już z Alexem Alisterem w składzie. Autorem okładki jest Guillaume Ducos.

Lista utworów:

1. Ballad of the Headless Horseman
2. Buried
3. Mister Hyde
4. Burn
5. Devil in Me
6. I'll Never Be Yours
7. Under the Moonlight
8. In Forever (We All Fall Down)
9. Clown Prince of Hell
10. We Don't Belong
11. Home
12. Through Hell
13. Ballad of the Headless Horseman (Bonus Track - Orchestral Version)

Komentarze
Dodaj komentarz »