zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 16 kwietnia 2021

Klip z tekstem do "Mister Hyde" Mister Misery

7.04.2021 13:55  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Mister Misery na Facebooku

Na trzeci singiel promujący drugi album Mister Misery wybrano utwór "Mister Hyde". Materiał zatytułowany "A Brighter Side of Death" ukaże się 23 kwietnia 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych, nakładem Arising Empire.

Gitarzysta i wokalista Harley Vendetta, który wcześniej udzielał się w pochodzącym z Los Angeles zespole Revelry Gang, w Sztokholmie nawiązał współpracę z gitarzystą prowadzącym Alexem Nine'em. W lutym 2018 roku, nie mając jeszcze sekcji rytmicznej, opublikowali oni jako Mister Misery swój pierwszy singiel - "Revelation for the Lost". W połowie kwietnia do składu dołączył perkusista Marcus "Mac" Dalmanner, a po nim - basista Eddie "Crow" Kratz. Rok później nastąpiła zmiana na stanowisku bębniarza - nowym członkiem zespołu został Rizzy.

Mająca w dorobku kilka singli łączących elementu glamu, hard rocka i gotyku, grupa podpisała w 2019 roku kontrakt z Arising Empire. Nakładem wytwórni 4 października ukazał się debiutancki album Mister Misery, zatytułowany "Unalive".

Kolejna zmiana personalna w zespole nastąpiła na stanowisku basisty - album "A Brighter Side of Death" grupa promuje już z Alexem Alisterem w składzie. Autorem okładki jest Guillaume Ducos.

Lista utworów:

1. Ballad of the Headless Horseman
2. Buried
3. Mister Hyde
4. Burn
5. Devil in Me
6. I'll Never Be Yours
7. Under the Moonlight
8. In Forever (We All Fall Down)
9. Clown Prince of Hell
10. We Don't Belong
11. Home
12. Through Hell
13. Ballad of the Headless Horseman (Bonus Track - Orchestral Version)

Przed "Mister Hyde" zaprezentowano utwory "Ballad of the Headless Horseman" i "Devil in Me".

Komentarze
Dodaj komentarz »