zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

Teledysk do "The Blood Waltz" Mister Misery

25.08.2019 12:17  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Mister Misery na Facebooku

Opublikowano teledysk do "The Blood Waltz" - drugiego singla promującego debiutancki album szwedzkiej grupy Mister Misery. Klip wyreżyserował Patric Ullaeus, który wielokrotnie współpracował m.in. z In Flames, Arch Enemy i Dimmu Borgir. Długograj "Unalive" ukaże się 4 października 2019 r. nakładem Arising Empire. Za dystrybucję W Polsce odpowiada Mystic Production.

Gitarzysta i wokalista Harley Vendetta, który wcześniej udzielał się w pochodzącym z Los Angeles zespole Revelry Gang, w Sztokholmie nawiązał współpracę z gitarzystą prowadzącym Alexem Nine'em. W lutym 2018 r., nie mając jeszcze sekcji rytmicznej, opublikowali jako Mister Misery swój pierwszy singiel - "Revelation for the Lost". W połowie kwietnia do składu dołączył perkusista Marcus "Mac" Dalmanner, a po nim - Eddie "Crow" Kratz. Rok później nastąpiła zmiana na stanowisku bębniarza - nowym członkiem zespołu został Rizzy.

Mająca w dorobku kilka singli łączących elementu glamu, hard rocka i gotyku, grupa podpisała w 2019 r. kontrakt z Arising Empire. Jej pierwszą publikacją dla wytwórni był "My Ghost". Reżyserem teledysku do promującego album "Unalive" singla był, podobnie jak w przypadku "The Blood Waltz", Patric Ullaeus.

Lista utworów:

1. The Blood Waltz
2. You And I
3. Stronger
4. Rebells Calling
5. Legion
6. Tell Me How
7. My Ghost
8. Dead Valentine
9. Alive
10. Live While You Can

W październiku i listopadzie 2019 r. Mister Misery promować będzie album swoją pierwszą trasą koncertową po Europie, jako support zespołu Beyond the Black. Najbliżej Polski zagra 18 października w Berlinie.

Komentarze
Dodaj komentarz »