zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 8 maja 2021

Enforcer, Skull Fist i Ambush w Warszawie

22.04.2021 13:09  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Zespoły Enforcer, Skull Fist i Ambush przeniosły swoją europejską trasę koncertową, pod szyldem "Kings of the Underground", na rok 2022. Polski występ odbędzie się 18 maja w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

Szwedzki Enforcer nadal ogrywa swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Zenith". Materiał ukazał się 26 kwietnia 2019 roku za sprawą Nuclear Blast. Za mastering odpowiada Howie Weinberg.

Enforcer powstał w 2004 roku jako jednoosobowy projekt instrumentalisty i wokalisty Olofa Wikstranda. Po wydaniu dwóch demówek zaprosił on do współpracy dodatkowych muzyków. Perkusista Jonas Wikstrand, młodszy brat Olofa, udziela się w formacji do dziś.

Kanadyjczycy ze Skull Fist przyjadą do Polski ze swoim trzecim longplayem studyjnym, pt. "Way of the Road". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 26 października 2018 roku, pod banderą NoiseArt Records.

Skull Fist od początku przewodzi gitarzysta i wokalista Zach Slaughter. Obecnie skład uzupełniają Casey Guest na basie, Johnny Exciter na drugiej gitarze i JJ Tartaglia na perkusji.

Ambush to szwedzki zespół heavymetalowy, funkcjonujący od 2013 roku. Grupa ma na swoim koncie trzy longplaye studyjne. Ostatni z nich, pt. "Infidel", ujrzał światło dzienne 13 marca 2020 roku za sprawą High Roller Records.

18.05.2022 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Start: 19:00
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »