zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 28 czerwca 2022

Teledysk do "Screwdriver 2 - The Return" Wednesday 13

24.04.2021 17:12  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Wednesday 13 na Facebooku

Zaprezentowano teledysk do "Screwdriver 2 - The Return" Wednesday 13. Twórcą klipu jest Vicente Cordero. Utwór pochodzi z minialbumu "Necrophaze: Antidote". Materiał ukazał się 16 kwietnia 2021 roku w formie cyfrowej, za pośrednictwem Nuclear Blast.

W swojej twórczości Wednesday 13 łączy horror punk z metalem. Amerykański muzyk był wokalistą grup Frankenstein Drag Queens from Planet 13 i Murderdolls, zanim w 2004 roku rozpoczął karierę solową. Od tamtej pory wydał osiem albumów studyjnych.

Jego ostatni długograj, zatytułowany "Necrophaze", ukazał się 27 września 2019 roku. W skład grupy, która nagrała materiał, weszli Wednesday 13 jako wokalista, gitarzyści Roman Surman i Jack Tankersley, basista Troy Doebbler i perkusista Kyle Castronovo. Produkcją i miksami zajął się Michael Spreitzer w "Audiovault".

W trakcie sesji zarejestrowano cztery utwory, które nie trafiły na album. Jako single opublikowane zostały, w listopadzie 2019 roku i październiku 2020 roku, dwa covery: "Films" Gary'ego Numana i "Devil Inside" INXS. Pierwszy z nich Wednesday 13 nagrał z udziałem wokalistki Calico Cooper. Obie przeróbki znalazły się na "Necrophaze: Antidote", wraz z "Your Mother Still Sucks Cocks in Hell" i "Screwdriver 2 - The Return" - nowymi wersjami utworów z repertuaru Frankenstein Drag Queens from Planet 13. Miksy minialbumu wykonał Michael Spreitzer. Autorem okładki jest Jonny Bush.

Lista utworów:

1. Your Mother Still Sucks Cocks in Hell
2. Screwdriver 2 - The Return
3. Devil Inside
4. Films

Tagi: Wednesday 13
Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Jak oceniasz obecność wielu scen na festiwalach?