zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

The Picturebooks wystąpi w Krakowie

9.05.2021 16:08  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Rockowa grupa The Picturebooks ogłosiła daty europejskiej trasy koncertowej, pod szyldem "On the Road Again Tour 2022". W jej ramach odbędzie się jeden występ w Polsce - 29 marca w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

The Picturebooks to pochodzący z Niemiec duet, w skład którego wchodzą Flynn Claus Grabke na wokalu i gitarze oraz Philipp Mirtschink na perkusji. W swojej twórczości łączą brudny, garażowy rock ze stonerowymi i bluesowymi brzmieniami.

W 2013 postawili wszystko na jedną kartę i wyjechali do USA. Po ciepło przyjętym koncercie u boku Eagles of Death Metal w Hollywood, The Picturebooks wyruszyli w swoją pierwszą amerykańską trasę koncertową. Kraj opuszczali z kontraktem podpisanym z kalifornijską wytwórnią Riding Easy Records. W efekcie światło dzienne ujrzał album "Imaginary Horse".

Obecnie The Picturebooks promuje swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "The Hands of Time". Premiera materiału odbyła się 8 marca 2019 roku pod banderą Century Media. W utworze "You Can't Let Go" gościnnie zaśpiewała Chrissie Hynde z The Pretenders. Za mastering odpowiada Brian Lucey.

29.03.2022 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »