zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 14 czerwca 2021

The Picturebooks nagrali utwór z Lzzy Hale

18.05.2021 15:54  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Rockowa grupa The Picturebooks nagrała utwór "Rebel" z gościnnym udziałem Lzzy Hale z Halestorm. Trafi on na album "The Major Minor Collective", którego premiera planowana jest na 3 września 2021 roku.

Na "The Major Minor Collective" znajdą się również udostępnione wcześniej "Here's to Magic" z Dennisem Lyxzenem z Refused oraz "Corrina Corrina" z Neilem Fallonem z Clutch.

The Picturebooks to pochodzący z Niemiec duet, w skład którego wchodzą Flynn Claus Grabke na wokalu i gitarze oraz Philipp Mirtschink na perkusji. W swojej twórczości łączą brudny, garażowy rock ze stonerowymi i bluesowymi brzmieniami.

W 2013 postawili wszystko na jedną kartę i wyjechali do USA. Po ciepło przyjętym koncercie u boku Eagles of Death Metal w Hollywood, The Picturebooks wyruszyli w swoją pierwszą amerykańską trasę koncertową. Kraj opuszczali z kontraktem podpisanym z kalifornijską wytwórnią Riding Easy Records. W efekcie światło dzienne ujrzał album "Imaginary Horse".

Obecnie The Picturebooks promuje swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "The Hands of Time". Premiera materiału odbyła się 8 marca 2019 roku pod banderą Century Media. W utworze "You Can't Let Go" gościnnie zaśpiewała Chrissie Hynde z The Pretenders. Za mastering odpowiada Brian Lucey.

Przypominamy, że The Picturebooks ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, pod szyldem "On the Road Again Tour 2022". W jej ramach odbędzie się jeden występ w Polsce - 29 marca w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

29.03.2022 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »