zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

"Fox's Tango" z zapowiadanego albumu Steve'a Hacketta

1.08.2021 19:44  autor: Krasnal Adamu, źródło: strona WWW Steve'a Hacketta

Opublikowany został klip do "Fox's Tango" Steve'a Hacketta. Utwór pochodzi z albumu "Surrender of Silence", który ukaże się 10 września 2021 roku nakładem Inside Out Music. Przypominamy, że występy muzyka w Polsce - we Wrocławiu i w Warszawie - zostały przełożone na marzec 2022 roku.

Steve Hackett zyskał sławę jako gitarzysta angielskiego Genesis, którego członkiem był w latach 1971-1977. Jego pierwszy album solowy, "Voyage of the Acolyte", ukazał się w 1975 roku, a najnowszy - akustyczny "Under a Mediterranean Sky" - 22 stycznia 2021 roku. W lipcu 2020 roku wydawnictwo Wymer Publishing opublikowało autobiografię muzyka, zatytułowaną "A Genesis in My Bed".

Materiał na "Surrender of Silence" napisali Steve Hackett, Jo Hackett i Roger King. Gitarzysta zaprezentował się również jako wokalista. Roger King zajął się klawiszami i orkiestracją. Partie wokalne wykonali również Nad Sylvan, Amanda Lehmann, Durga i Lorelei McBroom. Tar obsłużył Malik Mansurov, a dutar - Sodirkhon Ubaidulloev. Rob Townsend zagrał na saksofonie i klarnecie, a Christine Townsend - na skrzypcach i altówce. Sekcję rytmiczną stanowili basista Jonas Reingold oraz perkusiści Craig Blundell, Phil Ehart i Nick D'Virgilio. Produkcją zajęli się Steve Hackett i Roger King.

Lista utworów:

1. The Obliterati
2. Natalia
3. Relaxation Music for Sharks (Featuring Feeding Frenzy)
4. Wingbeats
5. The Devil's Cathedral
6. Held in the Shadows
7. Shanghai to Samarkand
8. Fox's Tango
9. Day of the Dead
10. Scorched Earth
11. Esperanza

Opublikowane zostały już utwory "Wingbeats" i "Fox's Tango".

Przypominamy, że w ramach progresywnorockowej trasy "Seconds Out + More!" Steve Hackett zamierza dwa razy zagrać z zespołem w Polsce. Koncerty zaplanowane były na 3 i 4 października 2020 roku w Warszawie i Wrocławiu, jednak wskutek pandemii COVID-19 przełożono je odpowiednio na 17 i 16 marca 2022 roku. Bilety zakupione przed zmianą zachowują ważność na nowe terminy.

Podczas występów Steve Hackett wykonywać ma cały materiał z trwającego półtorej godziny albumu koncertowego Genesis "Seconds Out" z 1977 roku. Wśród dodatkowych utworów znaleźć się ma - z okazji czterdziestolecia wydania "Defector" - "The Steppes" z solowego długograja gitarzysty.

Dla osób, które dokupią pakiet VIP, przed koncertem organizowane jest godzinne spotkanie ze Steve'em Hackettem i jego zespołem. W jego ramach odbędzie się 20-minutowy występ gitarzysty z grupą, złożony z utworów z albumu "Lamb Lies Down on Broadway" Genesis, które nie zostaną powtórzone w wieczornym secie. Skorzystanie z pakietu VIP wymaga nabycia również biletu na koncert.

16.03.2022 - Wrocław, "Narodowe Forum Muzyki"
Bilety (miejsca siedzące): 299 zł, 269 zł (parter), 239 zł (amfiteatr), 209 zł (balkon I), 189 zł (balkon II) i 169 zł (balkon III)
Pakiet VIP: 85 euro (w cenę nie jest wliczony bilet)

17.03.2022 - Warszawa, "Progresja"
Bilety: 199 zł (miejsca stojące)
Pakiet VIP: 85 euro (w cenę nie jest wliczony bilet)

Komentarze
Dodaj komentarz »