zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 25 września 2022

Kat & Roman Kostrzewski nagra album koncertowy

25.08.2021 16:26  autor: Verghityax, źródło: profil Kata & Romana Kostrzewskiego na Facebooku

Grupa Kat & Roman Kostrzewski zapowiedziała specjalny koncert z udziałem gości, który zarejestrowany zostanie na potrzeby wydawnictwa DVD. Cały dochód z występu przeznaczony zostanie na walkę Romana Kostrzewskiego z rakiem. Wydarzenie odbędzie się 12 września 2021 roku w klubie "A2" we Wrocławiu.

Kat & Roman Kostrzewski, Katowice 7.04.2018, fot. Verghityax
Kat & Roman Kostrzewski, Katowice 7.04.2018, fot. Verghityax

Na liście gości, którzy tego dnia wystąpią z zespołem na scenie, znaleźli się Titus i Ślimak z Acid Drinkers, Nergal z Behemotha, Peter i Marek Pająk z Vadera, Adrian Frelich i Jarek Gronowski z Dragona, Piotr Mańkowski z Wolf Spider, Vogg i Paweł Pasek z Decapitated, Fazi - dawny basista Kata - oraz Piotr Radecki, który przez dekadę udzielał się w Kat & Roman Kostrzewski.

Kat & Roman Kostrzewski promuje obecnie "Popiór" - jest to pierwsze dokonanie zespołu z Jackiem Hiro na gitarze. Dołączył on do kapeli w 2015 roku, zastępując Piotra Radeckiego. To także pierwszy album grupy bez udziału Ireneusza Lotha - zamiast niego za perkusją zasiadł Jacek Nowak, dawny bębniarz Virgin Snatch. "Popiór" trafił do sprzedaży 1 marca 2019 roku.

Kat & Roman Kostrzewski powstał w 2004 roku z inicjatywy Romana Kostrzewskiego i Ireneusza Lotha, po ich rozstaniu z Piotrem Luczykiem. Skład nowej formacji uzupełnili Waldemar Moder i Piotr Radecki na gitarze oraz Michał Laksa na basie. Współpraca z Moderem okazała się krótkotrwała i już rok później jego miejsce zajął Krzysztof Pistelok z Horrorscope. W roku 2007 do sprzedaży trafiło debiutanckie wydawnictwo grupy: koncertowe "Życie po życiu".

12.09 - Wrocław, "A2"
Bilety: 129 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Kat & Roman Kostrzewski nagra album koncertowy
KatMan (gość, IP: 46.170.219.*), 2021-08-26 13:40:09 | odpowiedz | zgłoś
Trzymam kciuki za Romana, żeby zwalczył to paskudztwo. Kupię DVD, bo na koncert nie dam rady się dotelepać.