zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 20 stycznia 2022

Dying Fetus nagrywa następcę "Wrong One to Fuck With"

9.01.2022 13:12  autor: Verghityax, źródło: profil Dying Fetus na Facebooku

Muzycy Dying Fetus poinformowali, że rozpoczęli sesję nagraniową do następcy "Wrong One to Fuck With" z 2017 roku. Materiał powstaje w "Wright Way Studios" w Baltimore. Premiera, pod skrzydłami Relapse Records, planowana jest na rok 2022.

W styczniu 2017 roku Dying Fetus rozpoczął pracę nad "Wrong One to Fuck With". Składający się z jedenastu kompozycji materiał muzycy zarejestrowali w "Wright Way Studios" w Baltimore, pod okiem Steve'a Wrighta. Masteringiem zajął się Tony Eichler. Premiera płyty miała miejsce 23 czerwca 2017 roku za sprawą Relapse Records.

Dying Fetus powstał w 1991 roku w Baltimore z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Johna Gallaghera oraz basisty Jasona Nethertona. Pierwotny skład uzupełnił gitarzysta Nick Speleos. Dwa lata później światło dzienne ujrzała debiutancka demówka, zatytułowana "Bathe in Entrails". Z uwagi na brak bębniarza, John Gallagher sam nagrał wszystkie ścieżki perkusyjne.

W ciągu niemal trzech dekad działalności skład Dying Fetus zmieniał się wielokrotnie, a John Gallagher pozostawał jego jedynym stałym członkiem. Na dyskografię kapeli składa się osiem longplayów studyjnych, jeden koncertowy i dwie EP-ki.

Tagi: Dying Fetus
Komentarze
Dodaj komentarz »