zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 22 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 256
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (50)
- gitarzysty (25)
- basisty (25)
- perkusisty (39)
- inne (11)
- wokalista (25)
- gitarzysta (26)
- basista (12)
- perkusista (13)
- inne (6)

Ogłoszenia: mazowieckie

Warszawa, kształtujący się zespół złożony
21.11.2017
z trzech zgranych i doświadczonych muzyków (git., bas, bebny) poszukuje wokalisty. Styl Enter Shikari, I See Stars, Qemists i wszystko inne co łączy nowoczesne granie post hc, nu metal itp. z dużą ilością elektroniki. Póki co jest sporo pomysłów, własna salka, sprzęt, doświadczenie. Nasz wiek 26-28, ale jesteśmy otwarci.
warman
Warszawa. Zespół Nareszcie poszukuje basisty.
20.11.2017
Gramy porządnego rocka z dużą ilością melodii, mamy ponad 1,5 godziny autorskiego materiału i gotowi jesteśmy na nagranie płyty i dalsze koncertowanie. Przedział wiekowy kapeli 34-40, nie musisz się mieścić, ale możesz. Jeżeli muzykę traktujesz jako hobby (nie nastawiamy się na komercyjny sukces) i masz ochotę sprawdzić, czy możemy coś razem pograć, zapraszamy do posłuchania nas i zgłoszenia. FB: jestesmy.nareszcie; SC: nareszcie. Wymagamy Twojej dyspozycyjności na próbach przez 3 h wieczorami raz w tygodniu.
Szukam ludzi, najlepiej po 40 (gitara, klawisze,
19.11.2017
inne instrumenty) do kapeli grającej po polsku, własną muzykę z własnymi tekstami. Skład budowany jest niemal od podstaw, chociaż na mocnych fundamentach: wokal, perkusja, bas. Chcemy tworzyć swoją muzykę i wychodzić jak najczęściej z nią do ludzi. Mamy średnie doświadczenie sceniczne i prawie godzinę materiału muzycznego. Jeśli jesteś otwarty(-a) na granie po polsku, koncertowanie to skontaktuj się z nami. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia. To co robiliśmy wcześniej znajdziesz tutaj: fb - zespolnanovo.
Cześć szukam muzyka który by się odnalazł
19.11.2017
w takim klimacie: soundcloud - user-774436830.
Szukamy klawiszowca. Warszawa. Jedyne czego
19.11.2017
potrzebujesz to własne klawisze, otwarta głowa i zimna krew przy słuchaniu Franka Zappy. Brak klawiszy może jeszcze uda się obejść, ale na brak głowy już nic nie poradzimy. Mamy autorski materiał, chęci i to coś. W tym momencie jest nas trzech: gitara, bas i perkusja i każdy z nas śpiewa. The Doors, Pink Floyd, Brygada Kryzys, Nirvana, Pearl Jam, Izreal, Lenny Valentino, Colosseum.
Warszawa, zespół szuka wokalisty do pracy
18.11.2017
nad gotowymi i nowymi utworami w światku około prog-rockowym. Są kawałki lżejsze, jak i mocniejsze (Alter Bridge, Dorje, Coma). Własna sala prób. Ogarnięci ludzie bez parcia na szkło. Czerpiemy z grania i tworzenia przyjemność, a nie wizję bogactwa i sławy. Próbki materiału na priv. Doświadczenie z naszej strony to 10+ lat grania. Nasz wiek 20-30.
Warszawa. Poszukiwany perkusista. Jesteśmy
18.11.2017
Druga Strona Euforii. Gramy tylko własny materiał. Mamy sporo kompletnych kompozycji i kilka rozgrzebanych. Koncertujemy, mamy również doświadczenie w studio. Skład to wokal 2 gitary i bas. Próby raz w tygodniu na Pradze Północ (zwykle czwartki). Granie na luzie, bez spinki i większych oczekiwań. Chcesz nas posłuchać - szukaj na soundcloud profil NieTeraz lub pisz prv.
Zespół On Stuff szuka perkusisty Jeśli grasz
17.11.2017
na bębnach, posiadasz charyzmę sceniczną, lubisz rocka i jesteś gotów na przygodę z On Stuff zapraszamy do współpracy.
Warszawa. Poszukiwany doświadczony gitarzysta
17.11.2017
do składu grającego własną niebanalną muzykę. Aktualny skład to bębny, bas, klawisze-wokal w wieku 40+. Własna salka, regularne próby i kilka gotowych numerów. Bez ciśnienia i napinki ale z zaangażowaniem, żeby nie wstydzić się koncertować z gotową muzyką. Jeśli inspiruje cię r&b, funk, rock, worldmusic i chcesz wyruszyć w ciekawą podróż po różnych stylach muzycznych to dobrze trafiłeś. Próbki na maila. Zapraszam do kontaktu.
Basista z Warszawy wiek 28 lat szuka kapeli.
15.11.2017
Klimaty rockowo-metalowe. Własne graty posiadam jak i doświadczenie studyjne oraz sceniczne. Więcej info na priv.
Warszawa. Gitarzysta, 22 lata, szuka zespołu
15.11.2017
lub osób do założenia zespołu. Jestem zaawansowany technicznie i znam niezbędną teorię potrzebną do grania, interesuje mnie pisanie własnych utworów, muzyka którą się głownie interesuje to blues, rock i hard rock a w mniejszym stopniu funk i jazz. Posiadam własny materiał i dużo chęci do grania.
Siema. Szukam ludzi do zmontowania składu,
15.11.2017
bądź kapeli szukającej uzupełnienia składu. Interesuje mnie granie z pogranicza stoner i sludge metalu. Jeśli mam rzucać kapelami to: Crowbar, Mastodon, Kylesa, High on fire, Orange Goblin, Rhino etc.
Hubert altaris
Warszawa. poszukiwany wokalista do nowoczesnego
14.11.2017
metalu. Mile widziane zacięcie rockowe, chrypka. Trochę darcia też może być. Kompletny skład, sprzęt, własna salka, no i doświadczenie i przetarte szlaki też. Więcej na priv.
SevenChurches
Drugi gitarzysta do death metalu. Własna
14.11.2017
salka, średnia wieku 22 lata. Kilka wydawnictw i kilkanaście koncertów na koncie. Warszawa.
Poszukujemy dojrzałego i świadomego wokalisty,
14.11.2017
który będzie umiał się odnaleźć w krainie energetycznego rocka.
robdrum
Jesteśmy grupą przyjaciół 40+ z Warszawy
14.11.2017
Białołęka, nasze hobby to wspólne niekomercyjne granie, klimaty rockowe i pochodne. Posiadamy własną salkę sprzęt i nagłośnienie, spotykamy się mniej więcej dwa razy w miesiącu w soboty. Chętnie zaprosimy klawiszowca dzielącego te same pasje i klimaty do wspólnego grania, covery i trochę własnych pomysłów.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często chodzisz do fryzjera?