zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 29 marca 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 79
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (3)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: mazowieckie

Zespól rockowo-metalowy z własną salką w
28.03.2020
Warszawie, szuka wokalisty lub wokalistki. Tworzymy inspirując się różnymi podgatunkami muzyki (między innymi stoner, doom, progressive, hard rock), nie boimy się mieszać stylów w poszukiwaniu własnego brzmienia. Napisz do nas, a wymienimy się swoimi próbkami na priv.
Śpiewający gitarzysta szuka reszty kapeli,
24.03.2020
najlepiej zgranej. Mam cały materiał do zrobienia. Mam również inny projekt, do tego nowego również się przyłożę. Warszawa. Klimat rock and roll, rock lata 70.
new
Poszukiwany perkusista z Warszawy bez nałogów,
22.03.2020
poważny i zdyscyplinowany z czasem na 2 próby w tygodniu. Muzyka rock z progresją ale też inne gatunki, dynamika i łamane rytmy. Własne miejsce na próby, nagrania. Instrumenty są na miejscu. Zapraszam poważnych dojrzałych muzyków z umiejetnościami.
Poszukiwany perkusista wiek 40+ który lubi
18.03.2020
melodyjnego punka w stylu Sham 69, Vibrators, Buzzcocks, 999, Stiff Little Fingers, Offspring, Bad Religion, Shelter, Pidżama Porno, Farben Lehre itp. Liczy się zaangażowanie, a także liczy się jakość a nie ilość, lecz nie liczymy na wirtuoza.
new
Zespół rockowy RCK z Warszawy szuka wokalisty
18.03.2020
(basisty), 1 próba w tygodniu (własne lokum bez opłat). Nagranych 5 utworów. Wymagane dobre umiejętności aby nie tracić czasu na naukę. Zapraszamy. Wokal i bas lub 2 w jednym.
new
Zezpół rockowy RCK z Warszawy szuka wokalisty
14.03.2020
(basisty), 1 próba w tygodniu (własne lokum bez opłat). Nagranych 5 utworów. Wymagane dobre umiejętnosci aby nie tracić czasu na naukę. Zapraszamy. Wokal i bas lub 2 w jednym.
redosso
Witam, jestem w stolicy, dołączę do zespołu
8.03.2020
lub skompletuję kapelę która będzie w klimatach thrash heavy melodic. Jeśli chodzi o instrumentarium to nie zamykam się na metalowy standard, klawisze, skrzypce itd. mile widziane. Głównie grałem na rytmicznej plus parę solówek. Obecnie jestem po dłuższej przerwie, z wiekiem krążę wokół 40.
Warszawa. Szukamy drugiego gitarzysty do
6.03.2020
hardcore punkowego projektu. Nie wymagamy wirtuoza wiosła ale zależy nam na dyspozycyjności min. raz w tygodniu, zaangażowaniu i zainteresowaniu wspomnianym stylem muzycznym.
Nazywamy się Kuduz. Gramy we 3 (wok/g, git,
6.03.2020
dr). Jesteśmy przed albo po 30. Szukamy basu. Klimat - grunge, alternatywa lat 90. Warszawa.
Warszawa. Perkusista dołączy do składu. Rock,
6.03.2020
klasyczny metal bez ekstrem, blues, pop. Wiek dojrzały. Sprzet własny i jakieś doświadczenie jest. Przygotowuje się i nie odwołuje prób. Próbki tez jakieś ma ale bez fajerwerków.
stanislawo
Warszawa basista 30+ chętny do prostego grania
5.03.2020
hardcore, nu-metal (bez przesadnej matematyki i koniecznie w dropie) bez spiny, mam kilka własnych gotowych kawałków tylko grać, najchętniej pozbieram skład od zera, najlepiej perka, gitara, bas i po zrobieniu 6 - 8 kawałków można pomyśleć o wokalu. Najchętniej osoby stroniące od używek i skupione na robieniu muzyki. Choć w dużej mierze myślę raczej o graniu hobbistycznym to nie wykluczam wyjścia poza salę prób.
Warszawa. Szukam zespołu do grania metalu,
4.03.2020
ewentualnie mocniejszego rocka. Klimaty: nu metal, grunge, progressive.
vbleak
Warszawa. Poszukujemy perkusisty. Gramy covery
4.03.2020
od Slayera po Guns n Roses. Spotkania na luzie i dla przyjemności. Koncerty i własny materiał może w przyszłości.
Perkusistę grającego przynajmniej na średnim
2.03.2020
poziomie, z własnymi blachami, próby w weekendy, wiek bez ograniczeń, jesteśmy starsi ale jest dobry wokal, rock, hard rock. Warszawa.
Wokal poszukiwany. Zespół z Warszawy z własnym
2.03.2020
repertuarem (w trakcie tworzenia, na razie bez linii wokalnych). Gramy metal, hardrock. Śpiewanie po angielsku. Wiek najlepiej ok. 17-18 lat. Niedługa perspektywa grania na żywo. Poza tym luźna atmosfera do spełniania się muzycznie, więc jeśli chcesz być częścią zespołu i dodaj do niego swój muzyczny pierwiastek daj znać.
marcin67
Gitarzysta szuka wokalistki z dobrym głosem.
1.03.2020
Chciałbym by umiała dobrze odnaleźć się w każdej stylistyce (miała ten dryg) umiała się odnaleźć również w kazdej tonacji (nie musi być po szkole muzycznej), wystarczą dobre chęci i odrobina talentu.
Warszawa, granie typu Jason Bittner, na 2
1.03.2020
stopy, własny sprzęt, po 40-tce, mobilny, stylistyka: rock, metal - bez doomu, bluesa, całą resztę pozostałą rozważę chętnie.
Stan Obecny szuka gitarzysty ryt.-solowego.
29.02.2020
Gramy własne kompozycje utrzymane w klimatach melodyjnego rocka. Pochodzimy z Kobyłki. Nasze kawałki można posłuchć na F wpisując Stan Obecny.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jakiś muzyk uczył Cię gry na instrumencie lub śpiewu?