zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 173
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (36)
- gitarzysty (19)
- basisty (20)
- perkusisty (29)
- inne (4)
- wokalista (12)
- gitarzysta (22)
- basista (5)
- inne (2)

Ogłoszenia: mazowieckie

Kochający śpiewać 40-latek szuka zespołu
19.06.2019
z Warszawy. Posiadam 25-letnie amatorskie doświadczenie w graniu (gitara) i śpiewaniu na ogniskach i prywatkach dla małych grup klimatów polskiego rocka. Przez ponad 10 lat występowałem publicznie prowadząc szkolenia i wykłady w grupach od 6 do 120 osób. Śpiewam piosenki zespołów: Kat, Metallica, Paradise Lost a z lżejszych: Ira, Kult, Lady Pank. Chętnie dołączę do zespołu.
niesfiec
Perkusista poszukiwany do grania rockowych,
19.06.2019
punkowych, bluesowych dźwięków z mocnym damskim wokalem, mamy nagrania z próby, inspiracje m.in. James Williamson, Danzig, itd. Więcej info priv, próby raz w tygodniu w godzinach wieczorowych Warszawa.
Warszawa i bliskie okolice. Zespół poruszający
18.06.2019
się w stylistyce metalowej szuka wokalisty. Gramy dość długo, mamy mniejsze i większe sukcesy na koncie (występy na większych festiwalach, nagranych kilka płyt). Aktualnie zamykamy materiał na kolejną płytę. Szukamy osoby, która lubi bawić się muzyką i ją współtworzyć, chciałaby czasem zagrać koncert, nagrywać w studio i spędzać fajnie czas z kumplami z zespołu tworząc nowe numery. Preferowani wokaliści z czystą barwą, ale potrafiący też mocniej się wydrzeć. Generalnie lubimy grać ciężko, rytmicznie, ale także z melodią. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Warszawa. Gitarzysta. Inspiracje: The Beatles,
18.06.2019
Stonesi, Oasis, Stone Roses, RHCP, Black Keys, a mniej rockowych Morcheeba, Massive Attack, INXS. Doświadczenie sceniczne i studyjne, stylowe gitary i granie. Dołączę do składu, lub zacznę budować od podstaw, dużo piszę, więc covery tylko okazjonalnie. Proste klawisze w promocji. Gram w Frei Warschau nagrania można znaleźć w sieci, lub na priv.
Warszawa. Hard rock, heavy blues. Poszukiwany
18.06.2019
wokalista(-tka) - jako inspiracja Rival Sons, Black Keys. Tylko materiał autorski. Obsługa gitary, klawiszy miłe widziana. Próbki naszych nagrań ma priv. Oczekujemy pasji i zaangażowania. No i umiejętności śpiewu.
Poszukiwany męski wokal do młodego zespołu
17.06.2019
(średnia wieku ok. 25 lat) grającego szeroko rozumiany progresywny rock inspirowany muzyką filmową, klasyczną, wczesną formą łączenia metalu i proga i wtrąceniami z innych gatunków: Dream Theater z lat 1999-2005, Haken czy Neal Morse. Gramy różne stopnie ciężkości od folkowych akustycznych ballad po bardziej nowoczesne i intensywne granie. Mamy prawie gotowy 10-utworowy album koncepcyjny z historią w tle. Nie wymagamy wybitnego poziomu, ale przede wszystkim chęci i determinacji w rozwoju i w miarę czystego śpiewu. Skontaktuj się z nami na priv, wtedy ustalimy co dalej, na przykład odstaniesz przykładowe dema naszej twórczości.
Jestem 50+, szukam basisty w zbliżonym wieku,
14.06.2019
tak od 40 wzwyż. Heavy metal, classic rock. Warszawa. Jest wokal.
Szukamy perkusji do kapeli grającej melodyjny
13.06.2019
hardcore punk. Na razie skromny własny materiał. Warszawa.
Szukam kapeli. Klimat - punk, grunge, noise,
11.06.2019
poezja śpiewana. Mam 36 lat. Śpiewam i gram na gitarze.
Warszawa. Szukam zespołu, z którym mógłbym
11.06.2019
ćwiczyć utwory Depeche Mode. Z czasem można by było pomyśleć o własnych utworach w podobnym klimacie.
hardrock72
Basista 40+, death, black, folk, doom, takie
11.06.2019
odmiany metalu pogram z przyjemnością, Warszawa i okolice, Pruszków, Żyrardów.
Jest nas dwóch - wokalista-gitarzysta-tekściarz
6.06.2019
i perkusista. W wieku o dwudziestu kilku lat wzwyż (dla nas wiek nie gra roli, byle były chęci). Gramy dość ciężkiego rocka (stroimy w dropped d), z melodyjnymi wstawkami. Mamy materiał na płytę, (ale jeśli komponujesz, nie ma problemu) oraz plany koncertów. Nie jesteśmy profesjonalistami, ale granie traktujemy poważnie, tak więc szukamy kogoś, kto chce się zaangażować (oczywiście godząc to z życiem prywatnym). Warszawa.
platynaplus
Zespół z Warszawy złożony z doświadczonych
5.06.2019
muzyków obracający się w lekkich klimatach rockowych ale z drivem czasami klimaty w rodzaju Organka, trochę elektroakustyki, elementy grunge, generalnie łagodne granie ale z klimatem charakterem poszukuje wokalisty z ciekawą barwą i osobowością, potrafiącym skupić na sobie uwagę publiczności. W planach nagranie płyty, koncerty i teledyski. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na priv.
Warszawa, szukam kogoś kto zna się na elektronice.
5.06.2019
Mam w głowie pomysł na duet industrialno-ambientowo-ciężko rockowy. Ja śpiewam i gram na gitarze. W zamyśle mam nagranie płyty w takim duecie i przede wszystkim - granie koncertów. Zapraszam do kontaktu. Mam 36 lat. Warszawa.
Wokalista i gitarzysta 40+ szuka zespołu
5.06.2019
do projektu PanCake. Pod tą nazwą można usłyszeć kompozycje, które chcę grać.
Gitarzysta. Warszawa. Poszukujemy do grania
5.06.2019
ciezkiego, melodyjnego rocka. Nie gardzimy klasycznymi coverami od czasu do czasu. W skladzie wokalistka, komponujaca i perkusista. Wiekowo najlepiej 30+. Mamy ok. 10 gotowych projektow i swoje probki. Proby w weekendy w Hear Studio.
Siema jestem z Warszawy. Skończyłem właśnie
4.06.2019
szkołe i nie wiem co zrobić z życiem. Gram na pianinie już troche, wiec spoko by było grać z kimś nie tylko na PC.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy boisz się burzy?