zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 63
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: mazowieckie

agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje perkusisty.
27.01.2023
Muzyki można posłuchać na Spotify i na naszym kanale YouTube oraz na Facebooku. Próby gramy raz w tygodniu w dogodnym dla każdego dniu tygodnia. Mamy na koncie dwie płyty kończymy pracę nad trzecią płytą, w tym roku planujemy wejść do studia. Jesteśmy aktywni koncertowo graliśmy z takimi zespołami jak Kreator, Vader, Decapitated, Sanctuary, Rotting Christ, Overkill, Destruction, Kat oraz wiele innych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt oraz próbki perkusji z naszą muzyką.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw z Warszawy
27.01.2023
poszukuje wokalisty lub wokalistki. Mamy na koncie dwie płyty, można posłuchać na Spotify lub naszym kanale YouTube lub na Facebooku. Lepiej posłuchaj naszej muzy, aby było wiadomo jakiego wokalu poszukujemy, ale jesteśmy otwarci na wszelkie brzmienia, jeśli przypadną nam do gustu. Próby raz w tygodniu, w dogodnym dla każdego dniu. Regularnie koncertujemy, graliśmy już z takimi tuzami jak Kreator, Destruction, Decapitated, Vader, Rotting Christ, Kat, Overkill i wieloma innymi. Obecnie kończymy pracę nad trzecią płytę, planujemy wejść do studia w tym roku. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, najlepiej z próbkami wokali.
Warszawski zespół Carrion Breed (death-thrash)
21.01.2023
poszukuje perkusisty. Jeżeli jesteś dyspozycyjny, masz zacięcie do grania, jesteś zaprzyjaźniony z metronomem i nie przerażają Cię blasty w tempie 190 bpm, to pisz. Mile widziane doświadczenie koncertowo-studyjne. Krótko o nas: zespół powstał w połowie 2015 roku. W ówczesnym składzie spłodziliśmy kilkanaście utworów, ale tylko 3 z nich zostały zarejestrowane studyjnie (demo do odsłuchu na bandcamp). W 2017 roku zawiesiliśmy działalność. W lipcu 2022 podjęliśmy decyzję o reaktywacji. Materiał jest, chęci są. W składzie gitara i bas-wokal. Brakuje jedynie bębniarza. W planach LP oraz koncerty.
Mark Tailor's Suffering poszukuje wokalisty
21.01.2023
lub wokalistki sesyjnej. Wokal o barwie typu heavy-rock. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Umiejętność samodzielnego układania linii melodycznej i artykulacji słów na podstawie podkładu muzycznego.
Warszawa. Witam serdecznie. Gitarzysta (kompozytor)
12.01.2023
i perkusista (wiek po 40) szukają do wspólnego grania na razie dwa razy w miesiącu gitarzysty basowego. Szukamy jednak bardzo dobrego technicznie, otwartego na muzykę, dojrzałego muzyka. Chcemy grać i komponować własną muzykę. Słuchamy dobrego prog rocka, hard rocka, bluesa, muzyki klasycznej, nie gardzimy również świetnym heavy metalem. Spotykać się będziemy od połowy marca 2023 r. w salce prób Warszawa Bemowo. Od wielu lat gramy tylko sami, nigdy nie mieliśmy zawodowego gitarzysty basowego. Nie tolerujemy nadużywania alkoholu i innych używek. Zapraszamy do współpracy.
Warszawa. Perkusista szuka aktywnie koncertującego
11.01.2023
zespołu w klimacie rock and roll, lub coś melodyjnego z energią. Rock, pop rock, wszystko super ważne żeby był vibe. Ważne aby materiał był w języku angielskim. Mam możliwość załatwienia koncertów za granicą. Na koncerty mam swoją perkusję.
Czesc. Jestem dorosly i od wielu lat gram
11.01.2023
na basie. Mam doswiadczenie w studio i na scenie wlasne graty wysokiej klasy, jestem tez mobilny. Chetnie dolacze do fajnych ludzi grajacych punk, pop, rock, hard rock, heavy metal. Pozdrawiam.
Warszawa. Jesteśmy Opti Club, szukamy wokalistki
10.01.2023
lub wokalisty, która(-y) chce współtworzyć oryginalny, autorski materiał z pogranicza alternatywnego pop-rocka. Ważniejszy jest dla nas Twój zapał, spontaniczność, otwartość, improwizacja - niż nieskazitelny warsztat. Z założenia gramy w ograniczonym instrumentalnie składzie (gitara, bas, perkusja) - by, dysponując minimalistycznymi środkami, tworzyć coś niekonwencjonalnego i intrygującego. Jest u nas balladowo, funkowo, dynamicznie, klasycznie rockowo. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy próby na dolnym Mokotowie). Jesteśmy gośćmi po 40, z pasją i rzetelnym podejściem do muzy.
Warszawa i okolice. Wokalista z dużym doświadczeniem
8.01.2023
scenicznym szuka kapeli do cięższego grania, najchętniej thrash, hard-heavy, stoner, ale innymi też nie pogardzę. Głos niski, szkolony. Mogę pisać teksty, jakby co czytam nuty. Próbki głosu na priv. Interesuje mnie poważna robota.
Duet wokalistów w wieku 27 i 28 lat poszukuje
8.01.2023
klawiszowca z pasją i zapałem do naszej niezobowiązującej ekipy. Nasz klimat to rock-metal, chociaż muzyka niezależna to nasza etykietka (jeśli ważne). Mamy sporo materiału, nad którym pracujemy i zamierzamy w tym roku wydać ok. 4 single. Nie musisz być super profesjonalistą, wystarczy dobry warsztat i chęci do rozwoju i stawiania kroków w branży. Jeśli masz nagrane jakiekolwiek podkłady lub inne covery, możesz się pochwalić, a jeśli ich nie ma, to i tak wszystko wyjdzie w praniu. Zapraszamy.
Duet wokalistów w wieku 27 i 28 lat poszukuje
8.01.2023
gitarzysty do naszej niezobowiązującej ekipy. Nasz klimat to rock-metal, chociaż muzyka niezależna to nasza etykietka (jeśli ważne). Mamy sporo materiału, nad którym pracujemy i zamierzamy w tym roku wydać ok. 4 single. Nie musisz być super profesjonalistą, wystarczy dobry warsztat i chęci do rozwoju i stawiania kroków w branży. Jeśli masz nagrane jakiekolwiek podkłady lub inne covery, możesz się pochwalić, a jeśli ich nie ma, to i tak wszystko wyjdzie w praniu. Zapraszamy.
Dzień dobry, zespół bazujący w Warszawie
5.01.2023
szuka wokalisty, miło, gdyby umiał też w jakiś instrument, choćby gitę. Muzyka z pogranicza rozmaitych stylistyk: powiedzmy, że rock, czasem ciężej, czasem delikatniej, niektóre numery krótsze, inne dłuższe, bardziej progresywne. Coś tam już nagraliśmy, chcielibyśmy nagrać kolejne, powystępować trochę. Gramy dla frajdy, ale dosyć poważnie do sprawy podchodzimy.
Dołączyłbym na basie, jak trzeba mogę grać
2.01.2023
na gitarze, do koncertującego (warunek) zespołu punkowego. Mam dobry sprzęt i umiejętności. Warszawa.
Warszawa, Radzymin. Poszukuję zespołu do
2.01.2023
grania muzyki rockowej. Moje muzyczne zainteresowania to heavy metal, blues rock, stoner i doom metal, ale nie ograniczam się stylowo tylko do tego. Na perkusji gram już kilka dobrych lat i cały czas staram się rozwijać. Pozdrawiam.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?