zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 59
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- gitarzysty (10)
- basisty (3)
- perkusisty (10)
- inne (2)

Ogłoszenia: mazowieckie

Warszawa - szukamy sali do współdzielenia
30.09.2022
z innym(i) zespołem(ami). Wymagana możliwość wstawienia sprzętu (co najmniej zestawu bębnów). Zespół wiekowo dojrzały, szanujemy cudzą własność i czas i tegoż oczekujemy od innych. Gramy raz na tydzień w godzinach wieczornych, więc dużym obciążeniem nie jesteśmy.
Witam. Warszawa, Radzymin. Poszukuję zespołu
28.09.2022
do grania muzyki rockowej. Moje muzyczne zainteresowania to heavy metal, blues, ostatnio bardziej stoner i doom metal, ale nie ograniczam się stylowo tylko do tego. Na perkusji gram kilka dobrych lat i cały czas staram się rozwijać. Pozdrawiam.
Hej, groove metal, post-hardcore, Warszawa
28.09.2022
i okolice (Jabłonna, Legionowo). Basista-perkusista (po dłuższej przerwie) szuka ludzi do grania lub utworzenia zespołu w stylu zespołów takich jak: Soulfly, Machine Head, Ektomorf, Sepultura, Hatebreed. Nie szukam ludzi z napinką na ostrą karierę raczej ludzi, którzy najpierw chcą grać dla "przyjemności" ewentualnie potem rozmyślać co dalej. Mam 30 lat.
Hej, groove metal, post-hardcore, Warszawa
28.09.2022
i okolice (Jabłonna, Legionowo). Basista-perkusista (po dłuższej przerwie) szuka ludzi do grania lub utworzenia zespołu w stylu zespołów takich jak: Soulfly, Machine Head, Ektomorf, Sepultura, Hatebreed. Nie szukam ludzi z napinką na ostrą karierę raczej ludzi, którzy najpierw chcą grać dla "przyjemności" ewentualnie potem rozmyślać co dalej. Mam 30 lat.
Warszawa. Szukamy wokalisty. Styl - hard-heavy
18.09.2022
klasyka z nowoczesnym pazurem. Własny materiał, salka, sprzęt. Cel - koncertowanie i wydanie płyty. Bez opieprzania się. Tym co nie potrafią odpisać na następną wiadomość, czy mają problem z przyjściem raz w tygodniu dziękujemy. Nie psujcie nam nerwów. Dobrze by było jakby wokalista był tenorem i potrafił operować wokalem z chrypką. Ekstremalne darcie ryja nas nie interesuje - oczywiście mowa tu o death, core czy innych stylach, bo drugim Halfordem nie pogardzimy. Plusem oczywiście jak jesteś tekściarzem, bo to nas trochę odciąży. Tyle chyba o nas, jak masz pytania to wal śmiało. Zapraszamy.
Gitarzysta z Warszawy (29 lat) szuka zespołu
18.09.2022
w stylistyce około rockowej (elementy bluesa, funky, popu mile widziane). Nie zamykam się na różnego rodzaju eksperymenty. Mam doświadczenie studyjne i sceniczne. Od biedy dogram coś na syntezatorze. Szukam zespołu nastawionego na granie koncertów i nagrywanie materiału. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Zespół grający klasyczny metal w stylu Iron
16.09.2022
Maiden, Dio, szuka wokalu. Dużo materiału, własna sala, dobra atmosfera. Mile widziane osoby zaangażowane, z chęcią dalszego rozwoju.
Cześć. Od wielu lat gram na basie, mam doświadczenie
16.09.2022
na scenie i w studio. Mam oczywiście własne graty, jestem mobilny. Chętnie pogram dobrą muzykę od pop rock, przez hard rock po heavy metal z dorosłymi ludźmi, poważnie podchodzącymi do tematu. Pozdrawiam.
Warszawa. Gramy power metal, speed metal
14.09.2022
w stylu Helloween z lat 80, ale z dodatkiem progresywnego metalu. Generalnie coś troszkę w stylu Symphony X, tylko bez klawisza. Brakuje nam jednego gitarzysty.
Ave. Poszukiwany wokalista z chrypą. Styl
13.09.2022
- heavy-metal, hair metal, elementy hard rock, rock&roll. Warszawa.
Jeśli jest klawiszowiec, to zapraszamy do
13.09.2022
nas. Autorskiego rock and rolla. Warszawa.
Warszawa. Gramy heavy metal z elementami
9.09.2022
progresywnymi. Mamy cały skład, brakuje nam tylko perkusisty.
Warszawa i okolice. Zespół heavy metalowy
7.09.2022
poszukuje zawodowego perkusisty do pracy w studio. Niezbędna znajomość Guitar Pro. Mile widziana umiejętność programowania linii perkusji w programach typu Cubase czy Pro Tools. Więcej szczegółów na maila.
Warszawa. Hej, szukamy perkusisty do naszego
4.09.2022
zespołu - Dekada Czterech. Gramy wspólnie od ponad 3 lat (gitara, gitara + wokal, bas), nagraliśmy demo z 3 kawałkami, mamy 10 gotowych kawałków i chemy wyjść poza salę prób z koncertami plus mamy pomysły na kolejne kawałki. Czekamy na Ciebie.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Którą wokalistkę lubisz najbardziej?