zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 grudnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 173
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (41)
- gitarzysty (15)
- basisty (27)
- perkusisty (29)
- inne (4)
- wokalista (13)
- gitarzysta (12)
- basista (8)
- inne (5)

Ogłoszenia: mazowieckie

Cześć, poszukujemy basisty(-tki) i wokalisty(-tki).
18.12.2018
Może być 2w1. Warszawa. Gitarzysta i bębniarz już są. Gramy ze sobą od kilku miesięcy i mamy wspólnie świetną chemię muzyczną. Każdy z nas spędził ze swoim instrumentem co najmniej połowę życia i przewinął się przez kilka składów. Nie znaczy to, że jesteśmy wymiataczami i tylko takich osób poszukujemy. Muzyka jest prosta. To głównie energiczne rockowe, hard rockowe kawałki bez zbędnego napinania się. Jest też trochę miejsca na inne style, przewijają się czasem elementy bluesa i funku. Nie mamy nagrań, więc można nas posłuchać póki co tylko na próbie. Zapraszam do kontaktu.
Gram w kapeli grunge, mam 35 lat, szukam
18.12.2018
znajomych. Warszawa. Jestem chrześcijaninem, ale dość otwartym.
elthildotte
Radom. Szukamy gitarzysty do nowo powstającego
17.12.2018
zespołu. Planujemy grać muzykę z gatunku hard rock-metal. Chcemy, aby był to zespół pokroju Nocnego Kochanka, Kabanosa etc., czyli po prostu robiący sobie jaja z życia.
elthildotte
Radom. Szukamy pałkarza do nowo powstającego
17.12.2018
zespołu. Planujemy grać muzykę z gatunku hard rock-metal. Chcemy, aby był to zespół pokroju Nocnego Kochanka, Kabanosa etc., czyli po prostu robiący sobie jaja z życia.
Schizoid
Warszawa, metal. Szukamy ogarniętego perkusisty
16.12.2018
z pomysłami, umiejącego grać równo (również z klikiem) i który umie złamać czasem schemat. Mamy kilka ogranych kawałków i trochę pomysłów. Inspiruje nas Death, Tool, Megadeth ale także RATM, Living Colour itp. Chcemy grać własne kawałki, bo coverów już się w życiu nagraliśmy. Wyszliśmy od hard rocka ale idziemy w cięższym kierunku i bardziej klimatycznym. Skład gitara, bas, wokal. Wiek 35+. Próbki są w moim profilu albo mogę wysłać mailem.
Cześć, gram na basie wiek 40+ szukam chętnych
12.12.2018
do wspólnego grania w klimatach punk hardcore lub mocny rock ale nie ograniczam się jeśli muzyka będzie dobra - ewentualnie dołączę do już grającego lub nowo formującego się zespołu. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Warszawa. Cześć, szukamy perkusisty do zespołu,
10.12.2018
bo nasz kumpel wyemigrował na stałe. Mamy własną salę ze sprzętem, każdy z nas zna swoje instrumenty i ma doświadczenie sceniczne. Pozdrawiam.
Pinn Dropp
Zespół z Warszawy grający rocka progresywnego
10.12.2018
z własnym repertuarem i wydanym albumem (klimaty w stylu: Genesis, Yes, IQ, Porcupine Tree, Riverside), poszukuje perkusisty chętnego do dołączenia do składy na zaplanowane na przyszły rok koncerty. Wymagania: zaangażowanie, własny sprzęt oraz odpowiednie umiejętności i wyczucie stylistyki. Więcej szczegółów, w tym muzyka do posłuchania, dostępnych po przesłaniu wiadomości na priv. Dziękuję i pozdrawiam.
Nowo uformowany zespół grający kalifornijskiego
10.12.2018
punk rocka poszukuje gitarzysty rytmicznego. Pracujemy właśnie nad własnym materiałem i poszukujemy kogoś kto potrafi zagrać utwory takich zespołów jak np. The Offspring lub Green Day. Poszukujemy osoby słownej i zaangażowanej w sprawy zespołu.
Nowo uformowany zespół grający kalifornijskiego
10.12.2018
punk rocka poszukuje wokalisty. Pracujemy właśnie nad własnym materiałem i poszukujemy osoby umiejącej czysto zaśpiewać utwory takich zespołów jak np. The Offspring lub Green Day. Poszukujemy osoby słownej i zaangażowanej w sprawy zespołu.
Warszawa, potrzeba perkusji do startującego
9.12.2018
zespołu punkowego, klimaty kalifornijsko-skejtowe z lat 90 (Offspring, Bad Religion, Pennywise, NOFX, Propagandhi). Próby raz w tygodniu, najlepiej w Redrum Studio.
Mam 35 lat. Pośpiewałbym rocka. Gram też
8.12.2018
na gitarze. Klimaty - grunge w stylu Nirvana, Soundgarden, Mad Season, oraz wszelkie "klimatyczne rzeczy" jak Type O Negative albo Anathema. Uwielbiam też energię System of A Down. Ktoś chciałby ze mną pograć lub założyć zespół? Warszawa.
blowthewindow
Warszawa. Zespół z gotowym materiałem, własną
7.12.2018
salą prób i doświadczeniem zarówno scenicznym jak i studyjnym szuka dobrego wokalisty o ciekawej barwie. Wymagania: nie musisz mieć doświadczenia scenicznego ważne, czy potrafisz dobrze śpiewać. Jeśli masz ciekawą barwę, wysoką skalę i trochę techniki podeślij nam swoje próbki. Jeśli będą dobre, na pewno się odezwiemy. Co gramy? Autorską muzykę w stylu Pidżama Porno, Sztywny Pal Azji, Luxtorpeda, Happy Sad.
Byłem na wokalu w kapeli black metalowej
7.12.2018
przez rok i osobiście jestem znudzony czystym black czy też death metalem i szukam składu który by chciał się pobawić muzyką połączyć elementy elektroniczne z black metalem i rapcore chodzi mi o stworzenie nowego stylu grania. Ewentualnie mogę dograć się do kilku piosenek jestem otwarty na propozycje jeżeli chodzi o to. Też piszę teksty piosenek. Więcej informacji na priv.
Wiek 40+ pogrywam na gitarze, muzyka która
7.12.2018
mnie interesuje: rock, blues, heavy, rock n roll, punk. Szukam ludzi by stworzyć nowy zespół.
Warszawa - do pełnego skłądu szukamy basisty
5.12.2018
lub basistki. Muza do odsłuchania na FB: ARI23L lub na Soundcloud (ARI23L). Próby na razie we wtorki w Silent Screem na ul. Odrowąża. Jesteśmy w wieku 40+.
Warszawa. Gitarzysto-wokalista i basista
5.12.2018
poszukują klawiszowca (wiek i płeć bez znaczenia) do grania muzyki okołorockowej. Szukamy ludzi, którzy umieją i lubią regularnie grać z metronomem, są dyspozycyjni, mają czas i chęci, znają trochę więcej niż podstawy, czują się swobodnie grając na instrumencie i umieją dołożyć od siebie muzyczną cegiełkę. Zapraszamy do kontaktu.
Warszawa. Gitarzysto-wokalista i basista
5.12.2018
poszukują perkusisty (wiek i płeć bez znaczenia) do grania muzyki okołorockowej. Szukamy ludzi, którzy umieją i lubią regularnie grać z metronomem, są dyspozycyjni, mają czas i chęci, znają trochę więcej niż podstawy, czują się swobodnie grając na instrumencie i umieją dołożyć od siebie muzyczną cegiełkę. Zapraszamy do kontaktu.
Warszawa. Szukamy perkusisty do grania rock
5.12.2018
and rolla po polsku. Mamy dwie gitary, wokal, na basie się zmieniamy. Mamy po 34 lata, spotykamy się raz w tygodniu i gramy własne kompozycje. Lubimy Gunsów, Aerosmiths, stary dobry thrash i takie tam. Dzieci lat 90-tych.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy świąteczne prezenty związane z muzyką są najlepsze?