zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 56
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (13)
- basisty (7)
- perkusisty (12)
- inne (1)
- basista (4)
- inne (2)

Ogłoszenia: mazowieckie

Warszawa. Szukamy chętnych na drugą gitarę
29.05.2020
(pierwszą jestem ja), bo niestety skład nam się uszczuplił po covidowym przestoju. Gatunkowo punktem wyjścia jest skate punk na modłę hamerykańską, ale gramy co nam podejdzie, więc kawałki są różnorodne i mają naleciałości innych stylów. Sporo numerów mamy gotowych i prawie gotowych, chcemy w najbliższej przyszłości wejść do studia i pokazać się ludziom. Od dłuższego czasu próbujemy w sprawdzonej salce na Mokotowie, ale kwestia jest do dogadania, gdyby komuś to nie odpowiadało. Próbki i pytania na priv, zapraszam.
Warszawa. Szukamy chętnych na bas, bo niestety
29.05.2020
skład nam się uszczuplił po covidowym przestoju. Gatunkowo punktem wyjścia jest skate punk na modłę hamerykańską, ale gramy co nam podejdzie, więc kawałki są różnorodne i mają naleciałości innych stylów. Sporo numerów mamy gotowych i prawie gotowych, chcemy w najbliższej przyszłości wejść do studia i pokazać się ludziom. Od dłuższego czasu próbujemy w sprawdzonej salce na Mokotowie, ale kwestia jest do dogadania, gdyby komuś to nie odpowiadało. Próbki i pytania na priv, zapraszam.
Poszukiwany basista, który naprawdę uczciwie
25.05.2020
potrafi grać, zna wszystkie tonacje, rozumie harmonię i wie co z czego i dlaczego wynika w muzyce. A nie ktoś, kto kupił basówkę przedwczoraj i umie jedynie równo nabić cztery dżwięki. Gramy materiał autorski rockowy ale przystępny dla słuchacza. Z własnymi pomysłami u nas nie poszalejesz, ale jeżeli ślepo się dopasujesz i będziesz zaangażowany i słowny to oferujemy pracę w naprawdę solidnej firmie.
Gitarzysta poszukiwany do zespołu w klimatach
25.05.2020
hard&heavy 80s, 90s. Gitara, bas i perkusja poszukują 2. gitarzysty do swojego projektu. Mamy 8 swoich kawałków gramy oczywiscie covery ale głównym celem jest tworzenie własnego materiału. Inspiracje zespołami Whitesnake, Steel Panther, Dokken star IRA. Własna sala prób na wyłączność na Grochowie. Ludzie zgrani z doświadczeniem. Próbki naszego grania dostępne na maila. Pzdr.
Hej. Zespół metalowy szuka klawiszowca. Gramy
19.05.2020
muzykę w stylu heavy, chcemy wzbogacić brzmienia symfonią oraz miejscami czystym piano. Dla więcej info proszę o kontakt.
Długowłosy metal tuż po 30 pozna niewiastę
17.05.2020
celem spędzania wspólnie wolnego czasu, rozmów na różne tematy, spotkań, może czegoś więcej. Kilka słów o mnie: sporo czytam, lubię dobry film i gotowanie dla najbliższych. Interesuję się psychologią i historią. Zapraszam do kontaktu.
Klawiszowiec z Warszawy potrzebny do rock
15.05.2020
and rolla. Koncert dość ważny za miesiąc (online).
Gitarzysta z Warszawy potrzebny do prostego
15.05.2020
rock and rolla. Koncert dość ważny za miesiąc (online).
Cześć. Gram na basie i na gitarze i szukam
13.05.2020
zespołu. Muzyka to jest w tej chwili moja największa pasja i cały czas się rozwijam. A tworze juz kilka dobrych lat. Zapraszam do kontaktu.
Warszawa. Zespół rock and rollowy szuka perkusisty.
12.05.2020
Niedługo (w lipcu) ciekawy koncert. Reszta składu jest zgrana, czekamy na ciebie.
Nazywamy się Kuduz. Szukamy basisty. Jesteśmy
9.05.2020
w wieku przed i po 30. Gramy rock-metal, z odrobiną grunge, alternatywy, hardcore, etc. Granie raczej hobbystyczne, ale z nastawieniem na tworzenie swojej muzyki, z opcją grania na żywo. Warszawa.
Warszawa i bliskie okolice. Zespół poruszający
9.05.2020
się w stylistyce metalowej szuka wokalisty w wieku do 20 lat. Gramy ze sobą już pewien czas i mamy trochę gotowego materiału na razie bez linii wokalnych. Przygotowujemy się do zaczęcia grania na żywo i do nagrania albumu. Śpiewanie po angielsku. Luźna atmosferka.
Warszawski zespół Men Of The Wild Age obracający
8.05.2020
się w klimatach stoner-hard rock poszukuje basisty. Szukamy muzyka z własnym sprzętem, poważnie podchodzącego do tematu zespołu (regularne próby to podstawa). Doświadczenie studyjne i koncertowe będzie dodatkowym atutem.
Basista w wieku 31 lat z Warszawy, szuka
5.05.2020
kapeli, klimaty rockowo-metalowe. Posiadam własne graty do grania oraz doświadczenie stydujne i koncertowe. Szukam raczej kapeli już działającej i koncertującej w miare obecnych możliwości. Więcej info na priv. Pzdr.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy potrafisz rozpoznać dźwięk flażoletów?