zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 czerwca 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 55
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: mazowieckie

new
Warszawa - gitarzysta. Dodatkowe umiejętności,
17.06.2021
parę innych instrumentów, wokal oraz obróbka w reaperze. Muzyka klasyczny rock. Tylko dobre zespoly.
Poszukiwany perkusista. Gramy metalcore z
15.06.2021
elementami ambientu, ocierający się o gatunki takie, jak deathcore, nu metal, groove metal. Materiał w trakcie tworzenia - mamy już kilka gotowych kawałków i wiele szkiców, które mamy nadzieję rozwinąć w pełnym składzie. Skład na ten moment to dwie gitary i bas. Przede wszystkim stawiamy na robienie dobrej muzy i spełnianie się artystycznie bez spiny.
new
Poszukiwany perkusista z Warszawy. Muzyka
14.06.2021
rockowa. Kilkanaście gotowych utworów i własne miejsce na próby. Ktoś z wolnym czasem i umiejętnosciami. Najlepiej powyżej 40 lat. Jesli grasz dobrze, to witaj w super grupie. Razen podbijemy świat.
Hej. Dehet Sinn szuka nowego bębniarza. Gramy
12.06.2021
pos-tpunk - zimną falę, ale chętnie dołożymy do tego nowe elementy. Mamy na koncie jedną płytę, trochę koncertów i pomysły na nowy materiał. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania własnej salki prób. W zespole są dwie gitary i bas. Wiek (nasz, nie instrumentów) : 32 - 33 lata. Naszą muzykę można odsłuchać na YouTube, Bandcamp, Spotify.
Siemano. Złoże mowy skład lub dołączę do
10.06.2021
bandu. Klimat, jakiego szukam to stoner - desert rock: Kyuss, Lowrider, Dozer, te sprawy. Mam 34 lata, własne gary. Miejsce grania: Pruszków, Warszawa. Mam czas w tygodniu po robocie.
Zespół rockowy Śrubka szuka bratniej duszy
9.06.2021
basowej do powalenia na kolana pięknym basem w doborowym towarzystwie instrumentalistów (klawisze, perkusja, gitara i wokal). Mamy 35 - 40 lat i reaktywujemy zespół już znany wielu rockmaniakom. Chcemy powrócić w innej formie, ale dalej trzymając kanony rocka, punka, hard rocka. Fajnie, jakbyś mógł nam podesłać jakieś dotychczasowe nagrania. Sala prób Warszawa Praga. Pozdrawiam.
Warszawa. Poszukiwany gitarzysta(ka) do nowoczesnego
6.06.2021
hard rocka - heavy metalu w B standard (preferowana siódemka). Szukamy osoby o dobrych umiejętności solowych i rytmicznych, z kreatywnym podejściem (tworzenie kawałków, linii rytmicznych i solowych, współaranżowanie kawałków), z otwarta głową na pomysły oraz z doświadczeniem zespołowym. Jesteśmy nowo uformowanym składem. Są wokal (czysty), gitara, bas i perka, każdy z nas ma doświadczenie zespołowe, koncertowe, studyjne. Mamy własną sale prób (na wyłączność) na Pradze Południe. Regularne próby co tydzień w środy. Chcemy grać i tworzyć swoją muzę, aktualnie kończymy 3. nasz kawałek. Zapraszam do kontaktu.
Poszukiwany wokalista do rockowo - metalowego
4.06.2021
grania. Opieramy się na klasyce, tworzymy pod wokal typu Dickinson, Dio, Halford, Tornillo, Gillan, Byford itd. Własna salka, własny sprzęt, własny materiał. Zapraszamy.
Zespół Winds Will Lash poszukuje wokalisty
3.06.2021
do klimatatów melodyjnego rocka. Nie gramy coverów, opieramy się wyłacznie na własnych kompozycjach. Pochodzimy z Wołomina, dojazd z Warszawy nie jest problemem. Wiek nie gra roli, liczą sie predyspozycje związane z tym gatunkiem muzycznym.
Reysp, zespół grający heavy metal, szuka
3.06.2021
gitarzysty. Próby w Warszawie, aktualnie nagrywamy płytę. W serwisach Youtube i Spotify znajdziecie próbki pod nazwą zespołu (np. utwór "Last Battle" czy "Down From The Sky"). Jeśli pasujesz do tego klimatu i masz skilla na gitarze, to prosimy o kontakt zdecydowane osoby.
Szukam zespołu. Śpiewam, gram na gitarze,
1.06.2021
na basie i piszę teksty. Szukam czegoś niebanalnego. Marzy mi się zespół łączący w sobie uderzenie hardcore, punk, grunge z noise'owym brudem, a do tego przyprawiony elektroniką. Mam 38 lat. Warszawa.
Mirwar
Zespół Rock Union poszukuje perkusistki lub
28.05.2021
perkusisty grającego hard rocka z W-wy i okolic.
Zespół rock metal instrumentalny szuka perkusisty,
26.05.2021
wiek bez znaczenia, umiejętność grania z metronomem.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Która muzyka góralska jest najlepsza?