zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 17 sierpnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 193
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (47)
- gitarzysty (15)
- basisty (26)
- perkusisty (28)
- inne (4)
- wokalista (17)
- gitarzysta (19)
- basista (13)
- inne (1)

Ogłoszenia: mazowieckie

Hej. Zespol w skladzie: dwie gitary, bas,
16.08.2018
perka, poszukuje wokalisty. Gramy lekki heavy metal. Zadnych obnizonych strojów, kawalki mamy bardzo roznorodne. Stawiamy na melodię i zeby podobalo sie to szerszej publicznosci, a nie tylko wybrancom. Oczekujemy przede wszystkim czystego spiewu. Teksty do tej pory pisalismy wspolnie. Moze tak zostac, jednak nie mamy nic przeciwko, zeby wokal chcial to wziac na siebie. Pzdr.
Warszawski zespół rockowo - popowy szuka
16.08.2018
anglojęzycznego wokalu. Szukamy osoby, która wokalnie porusza się w różnych stylistykach, gramy czasem mocno rockowo, a czasem spokojnie - wszystko brzmieniowo podlane jest elektroniką. Zależy nam na kimś, kto doskonale czuje się tak w studio, jak i na scenie oraz na kimś, kto zaangażuje się w zespół. Mamy dużo materiału.
Warszawa. Szukamy wokalisty i instrumentalistów.
14.08.2018
Jesteśmy składem złożonym z 2 gitar, basu i perkusji. Każdy z nas lubi trochę inne klimaty i ma inne muzyczne doświadczenie. Poszukujemy piątej osoby, która uzupełni naszą muzykę. Jesteśmy otwarci - w grę wchodza klawisze, elektronika, flet, trójkąt. Liczą się zajawka i pomysł. Mamy swój materiał, z którym chcemy wejść do studia i wrócić do koncertów. Jeżeli muzyki nie odbierasz w kategorii gatunków, jeżeli chcesz tworzyć coś swojego, a nie tylko odtwarzać, to napisz.
Witam, basista z kilkuletnim doświadczeniem
12.08.2018
zespołowym szuka zespołu. Więcej na privie.
Basista z doświadczeniem i chęcią do działania,
12.08.2018
mogący również dać chóralny odgłos paszczą, zagra w klimacie punk, street, hc punk. Miejsce działania Warszawa.
Warszawa. Hej, chętnie dołączę do zespołu
12.08.2018
- klimaty rock, blues rock, metal symfoniczny, poezja śpiewana, granie akustyczne - granie emocjonalne, klimatyczne, melodyjne. Dołączę też chętnie jako chórek. Próbkę na PW.
Basista z Warszawy, wiek 29 lat, szuka kapeli.
12.08.2018
Własne graty, doświadczenie studyjne i sceniczne, własne pomysły. Więcej info na priv, raczej dołącze już do preżnie działającego projektu niż skleje coś od początku.
tomalaspl
Perkusista dołączy bądź stworzy od podstaw
12.08.2018
zespół w klimatach hardcore, punk, emo, melodic, thrash, dark hc. Tempo plus fajne wolne motywy mile widziane. Inspiracje zespołami takimi jak Have Heart, RKL, Turning Point. Warszawa.
Warszawa. Potrzebny wokalista lub wokalistka
10.08.2018
do złożenia zespołu w klimatach skate punkowych. Docelowo rzeczy w stylu amerykańskich lat 90 jak The Offspring, Pennywise, NOFX, Bad Religion, Propagandhi, Lagwagon.
Warszawa. Potrzebny perkusista lub perkusistka
10.08.2018
do złożenia zespołu w klimatach skate punkowych. Docelowo rzeczy w stylu amerykańskich lat 90 jak The Offspring, Pennywise, NOFX, Bad Religion, Propagandhi, Lagwagon.
Witam. Growlująco-screamujacy wokalista sesyjny
10.08.2018
szuka nowych projektów. Mam doświadczenie studyjne i chętnie wezmę udział w nowym projekcie. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt. Próbki wysyłam na maila. Pozdrawiam.
Wataru
Warszawa. Poszukiwany wokalista do zespołu
9.08.2018
poruszającego się w gatunkach post rock, progressive metal, djent. Zależy nam na osobie z doświadczeniem studyjnym i koncertowym. Jeśli chcesz i potrafisz śpiewać w klimacie Tesseract, SkyHarbor, Novelists, Monuments to na pewno się dogadamy. Posiadamy własny materiał (przed profesjonalnym nagraniem), salę prób i własny sprzęt. Dla zainteresowanych prześlemy link do materiału. Pozdrawiam.
Coverband szuka gitarzysty. Gramy bez parcia
8.08.2018
Metalliki, Blacksabbathy, RHCP, Velvet Revolver itp., itd. Próby raz w tygodniu.
Warszawa (i bliska okolica). Doświadczony
8.08.2018
i całkiem ogarnięty gitarzysta dołączy do zespołu, bądź stworzy taki od podstaw. Chciałbym trzymać się klimatu rockowego, brzmieniowo blisko klasyki, kompozycyjnie w miarę progresywnie ale z woodstockową nutą melancholii polskiej alternatywy i post hardcore'owym zadziorem. Próbki i wszystko inne na priv.
Cześć, napisze krótko, mam 23 lata szukam
8.08.2018
zespołu w klimacie doom, black, death metal (mam pomysły na pomieszanie tych gatunków nawet z elektroniką i elementami synfonicznymi) z mojej strony piszę teksty piosenek, wokalista to growling i scream (potrafię modułować głos) więcej info priv.
Perkusista do klimatów psych-post-stoner
7.08.2018
poszukiwany. Warszawski zespół The Sky Is szuka bębniarza. Wydaliśmy w zeszłym roku album pt. Tlpathie. Graliśmy m.in. przed Russian Circles. W 80% mamy przygotowany materiał na nową płytę. Kawałki zdecydowanie bardziej idą w stronę psycha z progresywnymi oraz chilloutowymi elementami w stylu Elder czy Yawning Man. Oczekujemy dyspozycyjności (2 razy w tyg.) własnego sprzętu i zapału do grania. Facebook. com - THESKYISmusic.
Cześć, jestem gitarzysta i szukam zespołu
6.08.2018
do pogrania w smutnych rockowych klimatach. Gram tez na basie wiec w razie czego mógłbym w studio odgrywać partie gitary basowej. Mieszkam w Warszawie na Pradze i oferuje wiele ciekawych pomysłów i zaangażowanie.
Powstający zespół w składzie perkusja, bas
6.08.2018
i gitara z wokalem szuka gitary rytmicznej do wsparcia frontmana. Klimaty to pop-rock może czasem troszeczkę hard. Materiał autorski plus jeden cover. Szukamy kogoś z rock and rollową duszą, zaangażowanego, gotowego dążyć do celu bez względu na pierwsze potknięcia.
Gramy we trzech: wok.-g., b., dr. Raczej
6.08.2018
nie utożsamiamy się z żadną sceną. W naszym graniu można odnaleźć różne wpływy - od melodyjnego rocka, przez noise, po agresywne riffy hardcore, czy nawet metal. Szukamy kogoś, kto w niesie do naszej muzyki coś ciekawego. Jakieś głębsze tło. Nie konkretyzujemy, to mogą być klawisze, skrzypce, elektronika? Zachęcamy do kontaktu.
Miranisiwa
Witam serdecznie. Kapela w składzie bas,
5.08.2018
wokal i dwóch gitarzystów poszukują perkusisty do składu. Z wymagań jakie mamy to otwartość, chęć i zapał do gry, a także relatywnie średniozaawansowany poziom gry. Sprzęt mile widziany (własne blachy i podwójna stopa to minimum). Gramy w sumie ciężki rock-metal z jedną łączoną historią w tle (taki prog-rockowy approach), dlatego też otwartość na różne nurty jest wysoce wskazana. Zapraszam do kontaktu. Gramy w salce na Mokotowie.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co sądzisz o polskiej muzyce ludowej?