zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Teledysk do "Peace" Steve'a Hacketta

22.09.2019 15:43  autor: Krasnal Adamu, źródło: strona WWW Steve'a Hacketta

Zaprezentowano teledysk do utworu "Peace" angielskiego gitarzysty progresywnorockowego Steve'a Hacketta, z udziałem wokalistki Amandy Lehmann. Kompozycja pochodzi z albumu studyjnego "At the Edge of Light" wydanego 25 stycznia 2019 roku nakładem Inside Out Music. Wyreżyserowany przez Paula Goslinga teledysk znajdzie się na wydaniu Blu-ray koncertowego "Genesis Revisited Band & Orchestra: Live at the Royal Festival Hall", którego premiera zaplanowana jest na 25 października 2019 roku.

Steve Hackett zyskał sławę jako gitarzysta Genesis. Członkiem grupy był w latach 1971 - 1977. Nagrał w nią w tym czasie cztery albumy studyjne. Pierwszym solowym długograjem muzyka był "Voyage of the Acolyte" z 1975 roku.

"At the Edge of Light" to dwudziesty piąty album studyjny Steve'a Hacketta. Materiał zarejestrowano w kilku studiach, z różnymi muzykami. Za produkcję większości utworów odpowiadają Steve Hackett i Roger King. Dystrybucją albumu w Polsce zajmuje się Sony Music Entertainment.

Lista utworów:

1. Fallen Walls and Pedestals
2. Beasts in Our Time
3. Under the Eye of the Sun
4. Underground Railroad
5. Those Golden Wings
6. Shadow and Flame
7. Hungry Years
8. Descent
9. Conflict
10. Peace

"Genesis Revisited Band & Orchestra: Live at the Royal Festival Hall" zawiera utwory Genesis i z solowego dorobku Steve'a Hacketta, zarejestrowane podczas koncertu 5 października 2018 roku w Londynie. Steve'owi Hackettowi na scenie towarzyszyli: klawiszowiec Roger King, perkusista Gary O'Toole, saksofonista Rob Townsend, basista Jonas Reingold, wokalista Nad Sylvan, 41-osobowa orkiestra Heart of England pod batutą Bradleya Thachuka oraz, jako goście, John Hackett i Amanda Lehmann.

Lista utworów:

CD 1
1. Dance on a Volcano
2. Out of the Body
3. The Steppes
4. Firth of Fifth
5. Dancing with the Moonlit Knight
6. Acoustic guitar solo
7. Blood on the Rooftops
8. Shadow of the Hierophant

CD 2
1. In that Quiet Earth
2. Afterglow
3. Serpentine Song
4. El Nino
5. Supper's Ready
6. The Musical Box

Na trzecią w zestawie płytę - DVD albo Blu-ray - trafi zapis audiowizualny koncertu. Pierwsze z tych wydań uboższe będzie o dodatki, które znajdą się tylko na drugim. Będą to wideoklipy do utworów "Under the Eye of the Sun", "Beasts in Our Time" i "Peace" z albumu "At the Edge of Light", a także film dokumentalny.

Komentarze
Dodaj komentarz »