zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 17 stycznia 2021

Relapse Records wypuści serię koncertówek Death

3.04.2020 09:41  autor: Verghityax, źródło: profil Death na Facebooku

Wytwórnia Relapse Records - w porozumieniu ze spadkobiercami Chucka Schuldinera - wypuści serię koncertowych albumów Death, pod szyldem "Non Analog - On Stage Series". Jako pierwszy do sieci trafił zapis występu, który miał miejsce w 1995 roku w Montrealu.

Kiedy Death zagrał 22 czerwca 1995 roku w klubie "Le Spectrum" w kanadyjskim Montrealu, zespół promował swój szósty longplay studyjny, pt. "Symbolic". Na scenie Chuckowi Schuldinerowi towarzyszyli Gene Hoglan na perkusji, Bobby Koelble na gitarze i Brian Benson na basie. Ten ostatni dołączył do kapeli tuż przed trasą, zastępując Kelly'ego Conlona. Bilet na koncert Death w "Le Spectrum" nabyć można było za kwotę 21,81 dolarów kanadyjskich.

Lista utworów:

1. Spiritual Healing
2. The Philosopher
3. Suicide Machine
4. Crystal Mountian
5. Jealousy
6. Zero Tolerance
7. Lack of Comprehension
8. 1,000 Eyes
9. Empty Words
10. Symbolic
11. Pull the Plug

"Symbolic", szósty longplay studyjny w dorobku Death, ujrzał światło dzienne 21 marca 1995 roku za sprawą Roadrunner Records. Dziewięć utworów, które trafiło na album, wyprodukowanych zostało przez Chucka Schuldinera we współpracy z Jimem Morrisem. W sesji nagraniowej, oprócz lidera Death, udział wzięli Bobby Koelble, Gene Hoglan i Kelly Conlon. Ścieżki basowe Steve'a DiGiorgio można usłyszeć wyłącznie na wersjach demo kilku kompozycji, które dodane zostały do reedycji płyty z 2008 roku.

Tagi: Death
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Relapse Records wypuści serię koncertówek Death
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2020-04-04 17:20:49 | odpowiedz | zgłoś
Gdyby materiał takiej jakości ukazał się w sprzedaży piętnaście albo więcej lat temu, to by było, że wydawca żeruje na śmierci Chucka. Teraz można już nawet wybaczyć to, co się tu dzieje z dźwiękiem podczas "Lack of Comprehension", zwłaszcza że można całość legalnie przesłuchać za darmo w internecie.
re: Relapse Records wypuści serię koncertówek Death
PrivateEcoo (gość, IP: 94.240.49.*), 2020-04-04 07:34:06 | odpowiedz | zgłoś
Przesłuchałem kilka dni temu, super matetiał. Uwielbiam Death w wersji live, świetna inicjatywa.