zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 28 maja 2022

House of Death przedstawił nowego perkusistę

15.05.2021 11:21  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile House of Death i Adama Bielczuka na Facebooku

Pracujący nad swoim drugim albumem House of Death ogłosił zmianę na stanowisku perkusisty: Bogumiła "Mr. Bo" Krakowskiego zastąpił Szymon "Sajmon" Synówka znany z grup My Riot i Quo Vadis. Na sierpień 2021 roku zespół zapowiada premierowy singiel.

Quo Vadis, Kutno 8.06.2019, fot. Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska
Quo Vadis, Kutno 8.06.2019, fot. Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska

W skład hardrockowego House of Death weszli trzej członkowie Anti Tank Nun - gitarzysta Adam Bielczuk, basista Titus i perkusista Bogumił Krakowski - oraz wokalista Juan Carlos Cano z grupy Enclose, zwycięzca edycji programu telewizyjnego "The Voice of Poland" z 2014 roku. Latem 2019 roku formacja nagrała swój debiutancki album, zatytułowany "Midnight Special", wydany w grudniu. Ostatnią pozycją w dyskografii grupy jest opublikowany na przełomie maja i czerwca 2020 roku singiel z akustyczną wersją utworu "Days Gone By".

W lutym 2021 roku Adam Bielczuk ogłosił poszukiwanie lokalu, który mógłby zaadaptować na studio nagrań. W kwietniu zespół prezentował swoją nową salę prób. Pod koniec miesiąca poinformował, że szykuje się do nagrania materiału na drugi album.

Komentarze
Dodaj komentarz »