zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 maja 2022

Black River prezentuje "Crossover Love"

10.12.2021 20:16  autor: Verghityax, źródło: profil Black River na Facebooku

Black River zaprezentował teledysk do "Crossover Love", drugiego singla z nadchodzącego longplaya studyjnego, pt. "Genaration aXe". Wydawnictwo ukaże się w drugim kwartale 2022 roku, za sprawą Mystic Production.

Obraz zrealizował Adam Żukowski.

Na "Genaration aXe" znajdzie się dziesięć autorskich kompozycji oraz cover "Break On Through" The Doors. Sesja nagraniowa odbyła się w "Heinrich House Studio", "Sound Division Studio" i "Alien FX Studio". Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg.

Lista utworów:

1. Oxygen
2. Joker
3. Whiplash
4. Under My Flag
5. Generation aXe
6. Crossover Love
7. Civil Army
8. Burn It
9. Motherless
10. Inner Hell
11. Break On Through

Black River reaktywował się po ośmiu latach przerwy. W czerwcu 2018 roku muzycy rozpoczęli sesję nagraniową do swojego trzeciego longplaya studyjnego, pt. "Humanoid". Partie perkusji i basu zarejestrowane zostały w "Heinrich House Studio" pod okiem Filipa Hałuchy. Ścieżki gitarowe powstały w "Sound Division Studio" z pomocą Arkadiusza Malczewskiego. Premiera płyty miała miejsce 12 kwietnia 2019 roku nakładem Mystic Production.

Black River powrócił w niezmienionym składzie: z Maciejem Taffem na wokalu, Kayem i Artem na gitarach, Orionem na basie oraz Darayem na perkusji.

Tagi: Black River
Komentarze
Dodaj komentarz »